Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, Nic nowego,trzeba dziś obleźć resztę rodzinki do końca,i przygotować się mentalnie że jutro nowy tydzień i czas do roboty :].

Dark Passenger, Gdzieś,nie w tym kraju.

Ale to jest Polska,tu nawet kryzys się nie udał :mrgreen:

 

-- 01 kwi 2013, 09:42 --

 

Calineczka1990, hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Okrutna forma terroru :shock: ,wszak nie znikąd wzięło się przysłowie że samochód to część duszy faceta czy jakoś tak :lol: (nie tyczy się dziwolągów jak ja bez prawa jazdy, i nawet jeśli traktujących samochodów jak "coś" - póki jeździ,dobre jest :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, cześć

Calineczka1990, Z tego co pamiętam udało mi się moją instruktorkę (sama to tak ujęła) do największej kurwicy w jej życiu spośród wszystkich kursantów :mrgreen: i to samym milczeniem prawie że :mrgreen:

Ale to też był okres największych dołów, ten kurs tylko pogłębiał to całe gówno, ledwo co wtedy miałem głowę by funkcjonować :mhm:

Póki co mam autowstręt i nie prędko o ile w ogóle zasiądę za kierownicą (zryte kierunki,brak podzielności uwagi i refleks szachisty też mają z tym sporo wspólnego >_>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ja jeżdżę dobrze, ale sam egzamin mnie blokuje, nie wiem czemu, może to ta specyficzna i stresująca atmosfera, która panuje w WORDzie? Bo nie raz byłam chwalona za dobrą jazdę, mówiono mi że się bezpiecznie ze mną czują itp i co? :(

 

-- 01 kwi 2013, 10:00 --

 

po ostatnim niezdanym egzaminie długo beczałam :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×