Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć. Witajcie.


Ishtar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam mało lat i problemy, które choć może nie są szczególnie wielkie, bardzo dają mi się we znaki. Ciężko znoszę samą siebie. Od roku dzień w dzień rośnie we mnie poczucie beznadziei i smutku, takie przytłaczające, wywołujące niemal fizyczny ból. Myśli samobójcze i ich efekt - 7 prób odebrania sobie życia. Szara egzystencja, okropna samotność, brak przyjaciół, coraz większe kompleksy. Moi rodzice się rozwiedli, kiedy miałam dziesięć lat. Ale to boli, nadal, chociaż minęło trochę czasu. W podstawówce śmiali się ze mnie z powodu, że moi rodzice nie są razem. Zresztą, nie tylko dlatego - nie byłam lubiana, dalej nie jestem. Siedzi we mnie to dziesięcioletnie dziecko, bojące się ludzi, bojące się kolejnego odtrącenia. Boję się, bo jestem sama i nie umiem prosić o pomoc.

Interesuję się muzyką elektroniczną. Lubię czytać. I pisać - opowiadania i wiersze.

To tyle o mnie. Na forum zarejestrowałam się, bo chcę poznać sobie podobnych. Chcę przeczytać, jak radzicie sobie z tym, co na was spada.

Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Po przeczytaniu tego posta mam wrażenie, że czytam coś, co niemal sama napisałam. Jestem tu zupełnie nowa. Także mam niespełna 16 lat i ogromne, naprawdę ogromne problemy ze wszystkim, z czym się chyba da... Zdrowie, dom, rodzina, szkoła... Też nigdy nie byłam lubiana w szkole, nadal nie jestem, chociaż mam znajomych, z którymi rozmawiam. Co do rodziców... Moi rodzice się nie rozwiedli. Po prostu ich już nie ma. Jeśli chciałabyś kiedyś ze mną pogadać, to śmiało. Przeszłam naprawdę wiele jak na ten wiek i każde wsparcie nie jest złe : )

 

Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×