Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

purimer_89, wrzucisz link?

 

na tym blogu modowym co wrzucilem, bylo zdjecie z Twojego avka i napisane, ze za 50 dolarow mozna takie dostac, wiec jestem zdziwiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

purimer_89, nie wierze Ci, pytalem o link potwierdzajacy ktorakolwiek z tych informacji, a wrzuciles kolejna bajeczke, ktorej nic nie potwierdza. na stronie wystawy Artbox in the Mailbox nie ma zadnej informacji na temat tych butow, nie ma tez takiego zdjecia.

 

to zdjecie widnieje za to na internetowych witrynach sklepow i przedstawia buty za 300zl.

 

jak np. tu:

 

http://e-wenus.istore.pl/pl/bizuteryjne-sandaly-cyrkonie.html

 

tam jest dokladnie to samo zdjecie co masz w avku i jest ono na tej stronie jako obraz towaru ktory sprzedaja. towaru za 300 zl.

 

na kazdej stronie internetowej gdzie jest to zdjecie, przedstawiane jest jako zdjecie butow za max 300zl, w zadnym innym kontekscie to zdjecie sie nie pojawia, a juz na pewno nie 16 000 $.

 

 

 

wiec albo przedstawisz jakis fakt, link cos potwierdzajacego, ze to buty za 16 000 $ albo zostanie na tym, ze sa za 300 zl, bo ja to wlasnie wykazalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

purimer_89, to jest to samo zdjecie ktore masz w profilu, wiec jak to ja pokazuje z cyrkoniami a Ty ze zlotem?

 

nie brnij, przedstaw link czy cokolwiek potwierdzajacy co napisales, albo mnie juz nie przekonuj, bo jedna bajke tlumaczysz kolejna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

purimer_89, no to pokaz link gdzie sa oryginaly, bo zdjecie ktore masz w avku to to samo zdjecie, co ja wstawilem i wszedzie gdzie to zdjecie widnieje w necie (na witrynach sklepow netowych, blogach o modzie), laczone jest z cena 300 zl.

 

pokaz mi jakikolwiek dowod, ze sa buty wygladajace jak te co masz w avku i kosztuja 16 000 $

bo w sytuacji gdzie ja udowodnilem, ze buty ktore masz w avku i nawet to samo zdjecie tych butow, wszedzie gdzie sie pojawia w necie laczone jest z cena 300 zl, pisaniem truzimow ze jest XXI wiek nie oszukasz nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palę w kominku , ogrzewając mieszkanie.

mam ogrzewanie podłogowe a w kominku zainstalowałem wymiennik ciepła.

ogrzewałem nim całą zimę zużywając około 5m3 drewna ,zapasy właśnie mi się kończą a końca mrozów nie widać:(

przed chwilą podlewałem też posadzone kilka dni temu nasiona pomidora, dyni i bobu.

pogoda nie sprzyja kiełkowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×