Skocz do zawartości
Nerwica.com

udawanie niedostepnej


Gość oohwowlovely

Rekomendowane odpowiedzi

ja to jak sie zakocham, to nie to ze na tydzien, tylko na minimum rok i to tak ,ze bede sie przejmowac tym i nie widze swiata poza ta osoba.... ale byc z nia tez nie moge, bo sie boje

 

-- 29 mar 2013, 19:41 --

 

jakie to skomplikowane

 

 

mam identycznie, cały czas rozpaczam po ostatnim związku, który nawet sie dobrze nie zaczął bo musialam mieć pewnosc, ze chlopak bedzie kochal mnie bezgranicznie. czas zweryfikował moje wyobrażenia, pół roku po rozpadzie on ma się świetnie, jest w związku i jest szczęsliwy. A ja na dnie- depresja nerwica i zaburzenia osobowości. ahhhhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobowość unikającą

też u siebie to wykryłem jestem w 100 % unikaczem wszystkiego co się da zwłaszcza pracy i tzw wzięcia się za ciebie.

 

 

Mi to wykryto bo nie chciało sie kobiecie mnie leczyć jak nie widziała efektów. Hihi

 

Unikam absolutnie wszystkiego, szczególnie ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creamy.gda, ja i moje życie jestem książkowym przykładem tej osobowości, choć nikt mi tego nie zdiagnozował bo ja nawet psychiatry, psychologa unikam.

 

 

Nie dziwie ci sie. Ja ostatnio jak bylam u psychiatry to mowilam, ze wszystko ok zeby tylko dala mi szybciej receptę i moglam isc spac dalej do domu.

Na terapie tez nie mam sily i motywacji. Ciekawe jak to sie leczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×