Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam dziś straszny problem i potrzeba mi się wygadać,z kimś to przegadać itd. Obudziałam się wszytko było ok do około 10-11 rano.. od początku odczówałam lęk że umrę i różne bóle samotyczne jak to nazywacie,lęki dotyczyły chorób,śmierci i że opuszczę dzieci,dziś jest ze mną zupełnie coś innego,chce mi się płakać,czuję się jak bym nie była sobą jestem rozdrażniona,jak ciągle myślałam o dzieciach tak teraz mam ochotę za wszystko na nie krzyczeć,nie mam ochoty się nimi zajmować i rozmawiać z nimi,nie chcę żeby tak było....co znów się ze mną dzieje...???? Pomocy,dziś mój syn 3 latka upaćkał się cały od czekolady po mimo,że prosiłam aby uważał bo dopiero co go przebrałam wytarałam go ale wycierając mu buźkę zrobiłam to odruchowo mocno,że się popłakał,krzyczałam na niego...ja tego nie chciałam:( przez to mam teraz wyrzuty sumienia,boli mnie to co zrobiłam..Boże niech to się już skończy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, potrzebuję pilnie namiary na jakiegoś terapeutę z Poznania, który działa w ramach NFZ, przyjmuje co tydzień, w godzinach późnopopołudniowych. Dostałam się na staż, który trwa do 16 a moja kochana terapeutka nie przyjmuje później niż właśnie o 16, z tego powodu muszę szukać kogoś nowego :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam niewitanych :)

 

(sorry Bianka, ze podebralem Twoj tekst).

 

 

zaraz sobie rozwiaze test predyspozycji, okaze sie w koncu jakie skrywam talenty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, jestem troche podekscytowany, tym testem i jeszcze ksiazke nowa bede mial, zawsze przy nowej ksiazce mam takie uczucie ze moje zycie sie zmieni i ja sie zmienie na lepsze :yeah:

 

a jak tam u Ciebie? sily sa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, to dobrze ja też mam podobnie dlatego tak uwielbiam ksiązki nowe musze coś znowu sobie kupić bo dawno tego nie robiłam przez święta zanurzę się w lekturze ,moje siły? :bezradny: jakby to rzec są ale mdłe póki co żyje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, a bierzesz jakies witaminy cos takiego, Dark Passenger pisal o omega 3 i innch roznych suplementach ktore dobrze wplywaja, popatrz w dziale medycyna niekonwencjonalna jak nie czytalas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, miłość kwitnie :P Nie lubi zołza jak się kładzie paczke fajek na obiekcie jej westchnień... wczoraj mi całą zgryzła :evil::P

a szkoła... następne zajecia dopiero (na szczęście) w przyszłym tygodniu... się mi zachciało...ech :P

 

a Ty jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×