Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Anemia nie jest straszna choroba. Jak bedzisz miala wyniki, dostaniesz pewnie jakies preparaty zelaza o ile to bedzie z niedoboru zelaza i od razu lepiej se poczujesz. Bedziesz miala wiecej sily, wiec nie ma sie co bac :))

 

Dzien zaczelam od latania za lekarzem. Zaostrzenie IBSu, to jest to! ....

 

Ale po swietach psychiatra. Niestety dluzej juz nie wytrzymam, trzeba wrocic do leków :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję,że to nie będzie najlepszy dzień w pracy.Nie najlepiej dziś się mam.

 

-- 28 mar 2013, 10:41 --

 

Odchorowuję pewnie wczorajszy stres ze sterylizacją mojej Pętusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, gdzies czytalem, chyba nawet na tym forum, ze terapia ma otowrzyc rane, zeby ja przeczyscic i zszyc, wiec na poczatku niby jest pogorszenie (etap otwierania rany), ale pozniej to sie zwraca z nawiazka, rana jest opatrzona i nie gnije jak do tej pory. taka metafora.

 

-- 28 mar 2013, 13:07 --

 

ja dzisiaj sie ciesze, bo bede mial ksiazke fajna i tam sie moze dowiem z niej cos przydatnego odnosnie mojej sytuacji, zapowiada sie owocny dzien moze tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no ja mam to samo. Jakbym nie musiała dzisiaj iść do roboty to bym się schlała do nieprzytomności. Albo skoczyła z okna.

 

-- 28 mar 2013, 14:18 --

 

zmienny, jakie wolne. Mam trzy dziewczyny nowe do przyuczenia a druga dziewczyna jest na zwolnieniu więc zostałam sama. Nie mogę iść na zwolnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no ja mam to samo. Jakbym nie musiała dzisiaj iść do roboty to bym się schlała do nieprzytomności. Albo skoczyła z okna.

 

a to moze jednak nie bierz wolnego. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no ja mam to samo. Jakbym nie musiała dzisiaj iść do roboty to bym się schlała do nieprzytomności. Albo skoczyła z okna.

 

-- 28 mar 2013, 14:18 --

 

zmienny, jakie wolne. Mam trzy dziewczyny nowe do przyuczenia a druga dziewczyna jest na zwolnieniu więc zostałam sama. Nie mogę iść na zwolnienie.

ja nawet miałem taka pseudo próbę samobójczą po terapii, ale nie wytrzymałem więcej niż 3 miesiące i efektów dodatnich terapii nie odczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×