Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, czemu do sprzeczek? Miałam nadzieję, że wszyscy wiemy, co znaczy słowo: dyskusja...

najpierw jest dyskusja

Świadkowie nie mają kościoła!!!!

potem są wykrzykniki

 

a potem nieprzyjemnie się robi

wykrzykniki oznaczają tu zdziwienie, nieprzyjemnie jest, kiedy pojawiają się teksty typu: jeśli tak myślisz, to jesteś debil, jeśli to lubisz, to jesteś zboczony itd, itp...

 

-- 27 mar 2013, 19:13 --

 

MamSwojePoglady, wyjdę na stronniczą, bo oglądam Klan, a nie tych od Hanki, ale te kartony to do końca pozostaną tajemnicą, jak Trójkąt Bermudzki, hahahaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykrzykniki oznaczają tu zdziwienie, nieprzyjemnie jest, kiedy pojawiają się teksty typu: jeśli tak myślisz, to jesteś debil, jeśli to lubisz, to jesteś zboczony itd, itp...

to już w ogóle. A często się pojawiają bo dyskusje o religii rozpalają emocje jak żadne inne.

Choć na forum może mniej niż na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykrzykniki oznaczają tu zdziwienie, nieprzyjemnie jest, kiedy pojawiają się teksty typu: jeśli tak myślisz, to jesteś debil, jeśli to lubisz, to jesteś zboczony itd, itp...

to już w ogóle. A często się pojawiają bo dyskusje o religii rozpalają emocje jak żadne inne.

Choć na forum może mniej niż na żywo.

Kestrel, omeeena, wstydzenie się bycia polakiem tez jest typowe dla polaków. Gratulacje, chcąc nie chcąc jesteście typowymi polaczkami.

więc nie rób tego więcej.... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jestem człowiekiem, w dodatku wolnym, żyję w demokratycznym (przynajmniej z nazwy) i cywilizowanym (?) kraju i nie lubię, kiedy się mnie obdarza nieprzyjemnymi epitetami za posiadanie własnego zdania. Niezależnie, czy chodzi o muzykę, ulubioną pozycję w sexie, czy sympatię do szefa. To chyba nie jakieś skomplikowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, ale nie widzę nic złego np w powiedzeniu że Bieber ma beznadziejną muzykę i nie jest artystą , nawet jak jej słuchasz nie znaczy że jesteś beznadziejna najwyżej masz specyficzny gust muzyczny( oczywiście nie wiem czy tego Biebera słuchasz ale po tym jak go broniłaś zacząłem być podejrzliwy). Ja czasem słucham punka wiem że nie jest to wirtuozerska muzyka jak by mi ktoś powiedział że to szarpidruty i wyjce to bym się nie obraził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jestem człowiekiem, w dodatku wolnym, żyję w demokratycznym (przynajmniej z nazwy) i cywilizowanym (?) kraju i nie lubię, kiedy się mnie obdarza nieprzyjemnymi epitetami za posiadanie własnego zdania. Niezależnie, czy chodzi o muzykę, ulubioną pozycję w sexie, czy sympatię do szefa. To chyba nie jakieś skomplikowane

o niech rozmowa potoczy się w tym kierunku :lol:

jaką? :twisted::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, sęk w tym, że mi nie chodziło konkretnie o Biebera, tylko na jego przykładzie o takie podejście do wszystkiego, co nam się nie podoba.

 

-- 27 mar 2013, 20:15 --

 

Hahahahaaaaaaaaa, powinnam się domyślić, że wtręt o pozycjach w sexie odciągnie was od tematu!!! Jesteście powaleni!!! :D:D:D

 

-- 27 mar 2013, 20:17 --

 

ja o pozycjach w seksie nie mam pojęcia także nie będę tego tematu rozwijał. ;) no ale przynajmniej omeneeny nie obrażę

a bęcki chcesz? 8)

 

-- 27 mar 2013, 20:18 --

 

graddis, w Choojowni Centralnej

 

-- 27 mar 2013, 20:19 --

 

fozzie, jak nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o kasę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, sęk w tym, że mi nie chodziło konkretnie o Biebera, tylko na jego przykładzie o takie podejście do wszystkiego, co nam się nie podoba.

 

-- 27 mar 2013, 20:15 --

 

Hahahahaaaaaaaaa, powinnam się domyślić, że wtręt o pozycjach w sexie odciągnie was od tematu!!! Jesteście powaleni!!! :D:D:D

 

-- 27 mar 2013, 20:17 --

 

ja o pozycjach w seksie nie mam pojęcia także nie będę tego tematu rozwijał. ;) no ale przynajmniej omeneeny nie obrażę

a bęcki chcesz? 8)

 

-- 27 mar 2013, 20:18 --

 

graddis, w Choojowni Centralnej

 

-- 27 mar 2013, 20:19 --

 

fozzie, jak nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o kasę!

omeeena nie wykręcaj się jaka? :twisted::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×