Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

omeeena, proszę Cię, mieszkałam prawie całe życie koło ich kościoła przyjaźniłam się z ludźmi tam uczęszczającymi. Płakali, bo nie mogli się stamtąd wypisać bez zgody rodziców. Oni wynajmują psychologów by namieszać ludziom w głowach, a takich zaburzonych, samotnych najłatwiej zmącić. Dla mnie mordercy dzieci, więc argument, że nie robią nikomu krzywdy jest obalony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, pisanie o Jezusie przez duże J nie jest wynikiem faworyzowania, tylko szacunku. Nie dorabiaj wielkich ideologii do konkretnego zagadnienia

Jezus to imię a imiona piszemy z dużej litery.

A Bóg piszemy przez duże B, bo tak każe Wikipedia!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, ale to się przeistacza w jakieś licytacje która grupa co i jak...

Wszędzie są ludzie i parapety, a każdy wierzy w to co chcę, wg mnie niema sensu dzielić tamci są tacy,owacy itp, a drudzy dobrzy i ultra super.

 

Jak ktoś jest ok to może i dla mnie w cthulhu wierzyć,co to ma do rzeczy :mrgreen:

carlosbueno, true

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to najbardziej toleruje żydów nikogo nie nawracają są religią zamkniętą a nie misyjną. No i dają łupnia muzułmanom a nie się przed nimi ukrywają albo zapraszają na audiencję mimo że w Afryce i Azji dziennie wyżyna się tysiące chrześcijan z rąk muzułmańskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, rozumiem, co nie zmienia faktu, że ludzie są zbyt obojętni na takie zgromadzenia, jak można nie zezwolić na transfuzję krwi dziecka z powodu wiary. Przepraszam, ale to mój czuły punkt.

 

Co do żydów kiedyś przeczytałam artykuł: http://www.rp.pl/artykul/552823.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×