Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, jakby nie mówić, Polska w niczym nie jest wielka, więc można o niej nie wiedzieć. Głośno pchaliśmy się do Europy, a w zaciszu domowym jesteśmy w czarnej zaściankowej doopie.

 

-- 26 mar 2013, 20:34 --

 

wykończony, nie pchaj palca między drzwi

 

-- 26 mar 2013, 20:36 --

 

Mara_, z tego, co widzę, to by nawet nie popukał. Ta by była za stara, ta za głupia, ta emo, tamta Murzynka, następna na wózku albo blondynka.... :D:D:D

znowu se coś wymyślasz na mój temat nie mam wcale jakiś wygórowanych wymagań wiek od 15 do 40 paru kolor skóry nieważny choć całkiem czarne rzadko kiedy są ładne ale mulatki jak najbardziej. :mrgreen:

akurat to był sarkazm. Kwestię braku wymagań pozostawię bez cd

omeeena prędzej framugę idrzwi szlak trafi niż mój palec dozna krzywdy :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ogólnie nie przepadam za naszym narodem,mentalnością,sposobem bycia.

jo tyż

 

-- 26 mar 2013, 20:54 --

 

ja jestem pół-Niemcem i pół- Kaszubem a nie Polakiem na szczęście. ;)

No ale jestem skażony polskim narzekanctwem niestety.

no, wreszcie jakiś szczery pozytyw ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, po pierwsze, nie napisałam, że wstydzę się być Polakiem, po drugie Polak a Polaczek to dwie różne narodowości, a po trzecie Polak się pisze wielka literą, patrioto

nie jestem patriotą,

wiele rzeczy piszę z małej bo tak lubię, wliczając narodowości i pierwsze litery zdania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

images?q=tbn:ANd9GcQ-5fMxHnA958bBbYtr-AUXuXtzXWzpgAhwpRbZlxG_Tgq6VEFV

29084454.jpg

 

-- 26 mar 2013, 22:03 --

 

ladywind, no cóż..... Nie zacznę być dumna z pijaństwa, złodziejstwa, rasizmu, znieczulicy, homofobii, malkontenctwa, egoizmu i reszty naszych narodowych cech, tylko po to, żeby się przekonać, jak mnie nazwie inna część społeczeństwa :bezradny:

to też typowe u polaków, widzieć same wady w polakach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, częściowo mamy taka opinie bo jest nas wszędzie pełno na całym świecie i to są często ludzie z nizin próbujący coś zarobić a nie turyści czy studenci.

O takich Estończykach czy Słoweńcach nie ma stereotypów bo nikt ich nie zna a Polaków wszędzie pełno.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×