Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Rany mam już dość tych upałów i słońca, mógłby jakiś śnieg spaść dla odmiany :roll:

przyłączam się w całej rozciągłości! I mogliby już te kaloryfery wyłączyć, żyć się nie da w tym zaduchu!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, Jak widać,ma się kase i stada bezmyślnych fanek,możesz mieć wyjebane i myśleć że łódź to stary kuter rybacki gdzieś u ruskich :mrgreen:

 

 

zresztą 18-20 latki też czasem są jego fankami choć pewnie za mądre nie są.

 

Co prawda to prawda,tzn nie uważam się za Bóg wie jakiego geniusza,ale poziom debilizmu wśród młodzieży jest czasem zatrważający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, Jak widać,ma się kase i stada bezmyślnych fanek,możesz mieć wyjebane i myśleć że łódź to stary kuter rybacki gdzieś u ruskich

Boli nas taka ignorancja ale to takie ludzkie jest. Połowa z nas w jego sytuacji miała by tak samo wyebane na malutkich i jakieś zadupne kraje przyarktyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, Jak widać,ma się kase i stada bezmyślnych fanek,możesz mieć wyjebane i myśleć że łódź to stary kuter rybacki gdzieś u ruskich

Boli nas taka ignorancja ale to takie ludzkie jest. Połowa z nas w jego sytuacji miała by tak samo wyebane na malutkich i jakieś zadupne kraje przyarktyczne.

Co prawda to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze młode niż żadne. ;) zresztą 18-20 latki też czasem są jego fankami choć pewnie za mądre nie są.

 

Po co Ci mądrość do pukania. Chyba, że lubisz jak Ci laska w łóżku wykrzykuje różnicę między zasadą, a wodorotlenkiem, to ok:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, ja jak rozmawiałem czasem z ludźmi z Afryki czy Azji i wiedziałem jaka jest stolica i z grubsza historię, geografię Zimbabwe, Etiopii, Somalii czy Indonezji to myśleli że tam byłem czy mieszkałem a ja nawet z Europy nigdy nie wyjechałem. No ale ci nieznający stolic większości krajów europejskich zagraniczniaki byli moimi zwierzchnikami a ja na dnie drabiny społecznej i pracowniczej i nie ma się czym chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, z tego, co widzę, to by nawet nie popukał. Ta by była za stara, ta za głupia, ta emo, tamta Murzynka, następna na wózku albo blondynka.... :D:D:D

znowu se coś wymyślasz na mój temat nie mam wcale jakiś wygórowanych wymagań wiek od 15 do 40 paru kolor skóry nieważny choć całkiem czarne rzadko kiedy są ładne ale mulatki jak najbardziej. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jakby nie mówić, Polska w niczym nie jest wielka, więc można o niej nie wiedzieć. Głośno pchaliśmy się do Europy, a w zaciszu domowym jesteśmy w czarnej zaściankowej doopie.

 

-- 26 mar 2013, 20:34 --

 

wykończony, nie pchaj palca między drzwi

 

-- 26 mar 2013, 20:36 --

 

Mara_, z tego, co widzę, to by nawet nie popukał. Ta by była za stara, ta za głupia, ta emo, tamta Murzynka, następna na wózku albo blondynka.... :D:D:D

znowu se coś wymyślasz na mój temat nie mam wcale jakiś wygórowanych wymagań wiek od 15 do 40 paru kolor skóry nieważny choć całkiem czarne rzadko kiedy są ładne ale mulatki jak najbardziej. :mrgreen:

akurat to był sarkazm. Kwestię braku wymagań pozostawię bez cd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, racja ale Polacy to megalomanii przekonani o swej wielkości. A w świecie Curie Skłodowska jest znana jako tylko Curie i uznawana za Francuzkę podobnie z Chopinem i Kopernikiem który dla świata był Niemcem. Jedynym znanym Polakiem ale to tylko w świecie katolicyzmu był Jan Paweł II, niektórzy ale to raczej elita intelektualna słyszała tez o Wałęsie. ;) Dla wielu Polska to wciąż cześć Rosji lub kraj z niedźwiedziami polarnymi gdzie nie prądu nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×