Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po przeczytaniu książki Betty Mahmoody "Tylko razem z córką" i muszę powiedzieć, że książka jest po prostu rewelacyjna. Jestem pod ogromnym wrażeniem, tym bardziej, że jest na faktach. Szczerze polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przeczytaniu książki Betty Mahmoody "Tylko razem z córką" i muszę powiedzieć, że książka jest po prostu rewelacyjna. Jestem pod ogromnym wrażeniem, tym bardziej, że jest na faktach. Szczerze polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic D. Bieńkowskiego na przemian z Uważność. Trening pokonywania codziennych trudności R. D. Siegel`a... Pierwsza pozycja plasuje się gdzieś w kategorii "fajna/ciekawa", utrzymana w moim ulubionym realistyczno-dosadno-ironicznym tonie; druga... tego typu książki ciężko jest lubić, to jest raczej narzędzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście może powieści Marka Hłasko...chciałem kupić zbiór, ale potrzebuję zaczerpnąć waszej opinii.

 

O, właśnie czytam "Pętlę" :) Kupuj "Pierwszy krok w chmurach", pamiętam że mocno wpłynął na moje widzenie świata. Nie wiem tylko czy pozytywnie...

 

A wczoraj skończyłem "Coś się stało" Hellera. Po raz któryś. To chyba najlepsza ksiażka świata według mnie. Gigantyczny monolog neurotycznego czterdziestolatka. Książka smutna, cieżka w czytaniu, ale jakże genialna. Przebija osławiony "Paragraf 22" moim skromnym zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukradzione dziecko - M.W. Phelps. Ciekawa na faktach

Zupełnie nowe życie - Amanda Eyre Wards. Ciekawa

 

-- 06 kwi 2013, 12:34 --

 

W pułapce dzieciństwa - Joselito Michaud. Jednego dnia przeczytałam

 

-- 07 kwi 2013, 16:07 --

 

teraz czytam ''Ucieczka znad rozlewiska'' - Katarzyna Zyskowska - Ignaciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×