Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT "Świry na Majówkę" 01-05 Maja 2013 WARMIA I MAZURY


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie pisze na 50%, bo nie wiem jak bede miała z pracą, a przyznam, że z chęcią bym sie z Wami zobaczyła, zwłaszcza, że na żadnym zlocie jeszcze nie byłam :D

Calineczka jestem tez ze śląska wiec jak coś, możemy jechac razem pociągiem :D

 

Ja jestem z małopolski,ale jeśli miasto gdzieś niedaleko Krk czy Bielska czy któreś z tych - mogę się przyłączyć do ekipy jadącej PKP od biedy :mrgreen:

ejj, ktoś musi jechać ze mną i mnie pilnować, bo jak mnie w pociągu zamkną na kilka godzin to będę bankowo świrować, więc uprzedzam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na 50%, bo nie wiem jak bede miała z pracą, a przyznam, że z chęcią bym sie z Wami zobaczyła, zwłaszcza, że na żadnym zlocie jeszcze nie byłam :D

Calineczka jestem tez ze śląska wiec jak coś, możemy jechac razem pociągiem :D

 

Ja jestem z małopolski,ale jeśli miasto gdzieś niedaleko Krk czy Bielska czy któreś z tych - mogę się przyłączyć do ekipy jadącej PKP od biedy :mrgreen:

ejj, ktoś musi jechać ze mną i mnie pilnować, bo jak mnie w pociągu zamkną na kilka godzin to będę bankowo świrować, więc uprzedzam :lol:

Od biedy cię przypilnujemy,spokojnie :P

Tylko skąd wyjeżdżasz ewentualnie ?BB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie to na trzy dni- np. przyjechac 02.05, zostac 03.05 i wrocic 04.05.

Termin proponowany przez Madzioszkę jest ok.

Według moich wyliczeń wyszłoby coś w granicach 30-35 zyla za dobę. Niemniej czekam na częśc odpowiedzi w sprawie cenników.

OW Bajka to piękne miejsce. Tylko muszę najpierw przetestować dojazd, bo trochę w krzaczorach. Dojazd do Starych Jabłonek jest prosty jak rowek w dupsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. halenore

2. jaskolka83 - bankowo :)

3. Shroom

4. Candy

5. Monk.2000 - 50%

6. sloik - 50%

7. slow motion

8. Dark Passenger/Mad

9. Calineczka - 50 %

10. Kestrel - 50%

11. Poznac siebie

12. Sławcio

13. ladywind - 50 %

14. rosomak86 - 50%

15. Carlos -?%

16. leasli 50 %

17. słaby88 50 %

 

słaby88, Uwierz, że i dla mnie jest to wyczyn, bo większe grupy to dla mnie stres, ale trzeba się przełamywać. Zresztą zlotowicze to sami fajni ludzie :smile:

 

 

Michuj, byś przyjechal w koncu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×