Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, ja chodzę grzecznie spać o przyzwoitej godzinie to i z wstawaniem wczesnym nie mam problemu 8)

poza tym piękny dzień się szykuje - błękitne niebo, słoneczko, tylko ten śnieg i drobny mróz wszystko psuje, ale i tak jest ok :D a jak u Ciebie? :D

 

znalazłam i jestem zauroczona, chyba zrobię na Wielkanoc takie - http://www.raspberricupcakes.com/2012/04/cheesecake-filled-chocolate-easter-eggs.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj oj :mhm: wczoraj chwalilas sloneczko i pamietasz jak bylo, pozyjemy zobaczymy. :)

 

a ja sobie wstale prosze Ciebie, mleko, kanapeczki i film z 1944 roku pt. 'Ivan Grozny'.

 

sie zyje. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, muchołówki, rosiczki, dzbaneczniki, kapturnice i wiele innych - one są piękne :mrgreen:

nie giną, ale zimują, więc gdyby mi w transporcie zmarzły nie uratowałabym ich już, poza tym potrzebują specjalnych warunków, a latem będą mnie ratować przed komarami i muchami (mam nadzieję) :twisted:

 

-- 24 mar 2013, 08:53 --

 

poza tym one nie odgryzają palców :pirate: jak już złapią robaka w swoją pułapkę to go trawią - zwykle przez kilka dni :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna tez kupic kupic takiego gekona co by chodzil po scianie i na jezyk lapal. :pirate:

 

-- 24 mar 2013, 08:56 --

 

Calineczka1990, o kurde to troche okrutne jak przez kilka dni mecza robaka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, nigdy się nad nie zastanawiałam :shock: właśnie sobie przypomniałam, że w zeszłym roku było u mnie mnóstwo pająków, których się panicznie boję :hide: i to nie małych, malutkich, czy tych z dużymi odnóżami, ale ogromnych kątników, na samą myśl mnie skręca w środku :why:

 

muszę przygotować się na nie, zamówię roślinkę z dużymi pułapkami :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajaki Ci wszystkie pulapki zamkna, bo one najpierw puszcza nitke na zwiady, geba roslinki sie zatrzasnie i wtedy pajak przejdzie sobie, lepiej siatke w okna zamontuj. :D

 

ok ide na 'Iwan Grozny'. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×