Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako młody pasjonat dziedziny psychologii w szerokim znaczeniu chciałbym zaprosić do centrum Katowic na kawę każdego chętnego na rozmowę przy kawie. Moja propozycja to ulica Mariacka lub Silesia.

Celem spotkania jest wymiana opinii, teorii, ewentualnych sugestii lub nawet jeżeli masz jakiś drobny problem a jesteś stosunkowo otwarty. Miło było by porozmawiać i poznać :).

Chętnych zapraszam do pozostawienia tu wiadomości bądź skontaktowania się przemek@przemek.org.pl

 

Pozdrawiam.

 

//w przypadku złego działu, przepraszam :)

// edit. Widziałem iż w innym dziale są tematy odnośnie spotkań na temat chorób w różnych miastach. Celem tego tematu a raczej spotkania jest wymiana doświadczenia na temat samej psychologii i spostrzeżeń odnośnie tej dziedziny. Sztuka rozmowy, samokontroli, rozumienia, słuchania, interpretacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał ktoś ochotę to pisać na pw.

Pozdrawiam.

 

-- 22 wrz 2013, 20:41 --

 

Katowiczanie, jakie są fajne knajpki w mieście?

Chodzi mi bardziej o klimaty bluesa, rocka, klasyki.

 

Witam. Co do knajp w okolicy: "Leśniczówka" w parku chorzowskim; "Zaszyta" w centrum Katowic, "Old Timers Garage" (Katowice-Piotrowice)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie na mnie jako organizatora. Nie wiem, czy na forum jest chociaż jedna osoba, z którą chciałabym się spotkać twarzą w twarz. W poprzednim wpisie w tym wątku odpowiedziałam jedynie na pytanie o knajpy w Katowicach.

 

-- 22 paź 2013, 14:42 --

 

poprawka: na forum są co najmniej dwie osoby, z którymi mam kontakt poza forum, ale nie wiem, jakie mają loginy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×