Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, o, to widzę, że jesteś obeznana w temacie. ;) Do B1-B2 bez problemu doszłabyś sama. Ja się uczę czwarty rok, ale wzięłam na studiach znowu od podstaw, żeby nie chodzić na zajęcia i zaliczać same koła, taki ze mnie leniwiec. :P O dziwo, prowadzący dał się na to namówić na piękne oczy czy coś. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, to i tak jesteś dzielna, że tylko "czasami". ;) Mnie aż za często nic się nie chce robić. A ostatnio prowadząca wywaliła z zajęć całą grupę za to nic nierobienie. :roll:

 

Calineczka1990, no to nic tylko od jutra brać się za espaniola i ciągnąć go dalej, jeśli Ci się podobał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, szkoda, że wycofali. Pół roku to już coś, próbuj. Wiele można się też nauczyć z hiszpańskojęzycznych filmów, oczywiście jeśli lubisz kino hiszpańskie, bo jest jednak dość specyficzne. Nawet na dodatkowych lekcjach oglądaliśmy filmy i tłumaczyliśmy słówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, hej! :D

 

Calineczka1990, polecam jeszcze filmy Amenabara. ;)

 

Lilith, jej, jesteś hiperambitna! :P Ale Was tam krótko trzymają, że kazali Ci milczeć. Ja ostatnio zostałam nagrodzona, że w ogóle ktoś (w sensie ja) się odzywał na zajęciach, bo inaczej byłaby głucha cisza prze 1,5 godziny. Zaskakuję sama siebie. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×