Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Myslałem że znajde tutaj jakieś wskazówki jak sobie pomóc ale oprócz porad typu idż do lekarza nic tu niema :) każdy opisuje tylko swoje objawy... Tak naprawde trzeba pomagać sobie nawzajem żeby wyjśc z tego bo lekarze nic tu niepomoga. Pozdrawiam

 

"Najczęściej w naszym życiu spotykamy się z serdeczną obojętnością" cytat pasuje jak ulał

 

 

 

Gdyby kazdy z nas znał złoty środek na szczęscie i zdrowie to wiesz nie bylo by tu nikogo a depresja była by nieznana chorobą - niestety jest inaczej. My możemy tylko doradzać to jest tylko a może aż forum nikt tu nikogo osobiście nie zna, nikt nikogo nie weźmie za rękę i nie zaprowadzi do lekarza tak to wyglada samemu trzeba znaleśc sily wstać i sobie pomóc ...zawalczyć o siebie każdy pomaga jak moze rozmowa też duzo pomaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum stoi na home.pl przy najdrozszej opcji

 

to widze :) najdroszej z wiryt.serw :) a nie dedyk. maszyn te maja inne pule. Co do home.pl to pozwole sobie "ugryzc sie" w jezyk ;)

Błędy nie są winą hostingu

 

po czesci tak (gryze sie w jezyk), a po czesci to wole nie pisac, bo lubie to forum i swoj nick ;)

 

pozdrawiam i szacuneczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Nie wiem czy to moja wina ale u mnie forum jest ściśnięte. Mianowicie zajmuje tylko 2/3 ekranu pod względem szerokości (przyklejone do lewej) a z prawej strony mam biały pasek i tylko do góry cienki z reklamą. Na żadnym innym forum nigdy nic takiego nie miałem więc czy to coś u mnie czy Wy też tak macie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shad, mam dwie lewe ręce i potrafię wrzucić zdjęcia. Pisałam już maila, ale zdaję sobie sprawę, że jak by tak kazdy pisał, to byłby niezły młyn.

Może mógłbyś to jakoś "odgórnie" wrzucic?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:36 am ]

qrcze, miało być "nie potrafię", a nie "potrafię"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za bzdety "forum mnie uleczylo"

widac poziom ludzi ktorzy tu siedza i maja pojecie o psychologii

 

forum to zostalo na sile wypozycjonowane na wysoka pozycje google a admin ma was w du** bo zarabia na reklamach w ktore klikacie

 

chemik dla twojej informacji: nie ma juz chyba nikogo na tym forum kto by sie przejmowal glupotami ktore wypisujesz.Wszyscy znamy...

Zmien jeszcze moze ze 100 razy nicka moze, ktos uwierzy w twoje szczere trolowe intecje i znow bedziesz mogl jak zwykle to robisz przeklinac,obrazac,ponizac innych w paru postach zanim cie nie wywala. Chlopcze naucz sie w koncu ze to nie apl to forum sluzy ludzia z problemami emocjonalnymi a nie jak apl do twoich prywatnych wojenek.

 

Jak cie tak serce boli ze ktos zarabia na czyms powiem ci tyle a zarabiaj i Ty obys tylko potrafil przy okazji zrobic cos dobrego dla innych,bo wtedy zyskasz nie tylko kase lecz i szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a admin ma was w du** bo zarabia na reklamach w ktore klikacie

a mnie to wisi czy ktoś na tym zarabia czy nie - jak zarabia to i dobrze :) (przyjemne z pożytecznym) - ważne że jest takie miejsce. A żeby było to ktoś musiał je stworzyć - sama nie umiem ;)

i se będę klikać w reklamy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chemik dla twojej informacji: nie ma juz chyba nikogo na tym forum kto by sie przejmowal glupotami ktore wypisujesz.Wszyscy znamy...

Zmien jeszcze moze ze 100 razy nicka moze, ktos uwierzy w twoje szczere trolowe intecje i znow bedziesz mogl jak zwykle to robisz przeklinac,obrazac,ponizac innych w paru postach zanim cie nie wywala. Chlopcze naucz sie w koncu ze to nie apl to forum sluzy ludzia z problemami emocjonalnymi a nie jak apl do twoich prywatnych wojenek.

 

Jak cie tak serce boli ze ktos zarabia na czyms powiem ci tyle a zarabiaj i Ty obys tylko potrafil przy okazji zrobic cos dobrego dla innych,bo wtedy zyskasz nie tylko kase lecz i szacunek.

 

ty chyba jestes psychiczny i to ostro!

nie wiem o co ci chodzi, chyba mnie pomyliles z kims innym,

polecam jakis zamiennik alprazolamu bo chyba z glowa nie najlepiej.

troll to tyl jestes bo nie wiesz do kogo w ogole piszesz, ale domyslilem sie ze sobie uroiles ze ja jestem pod kogos tutaj podstawiony czy co, nie wazne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ani grosza z tego forum. Wręcz odwrotnie. Do tej pory same straty. Ostatnio nawet boleśnie odczuwalne :? (i tu pozdrowienia dla "mojego"," kochanego Krzysia" - sorry za prywate).

 

Główny admin zarabia..choćby na opłacenie serwera na którym znajduje się to forum. Nie widzę powodu, by płacił z własnej kieszeni.

 

Bezsensu.

 

A Tobie zaqzax, jak nie odpowiada nasz klimat to zmień go. Nikt nie każe Ci czytać tekstów znajdujących sie na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tym bardziej że reklamy nie są nachalne, nie ma wyskakujących okienek, popupów, ot zwykła nie rzucająca się w oczy reklama kontekstowa. Trudno żeby Tomek płacił z własnej kieszeni za hosting. A jak zostanie mu z tego coś dla siebie to też dobrze, w końcu forum nie stawia/rozkręca się w 15 minut.

 

Chociaż z doświadczenia (nie mojego, znajomych) wiem, że dużej kasy z takich reklam raczej nie ma...

 

pierm77, co to jest to tajemnicze apl? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×