Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990 ja malowałam na czarny najczęściej i brązy czasem to powiem Ci że malowałam czym popadło tak szczerze to z joanny taka nutria czy coś takiego to dobrze mi było nią malować, chociaż mi szybko włosy rosną i odrosty koszmar. :D ale teraz już zapuszczam chyba naturalne, bo zniszczone takie, że siano!! I zamierzam namówić mamę na nową suszarkę hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumps, ja nie lubię swojego naturalnego koloru :mhm: ale mam w domu pełno odżywek, olejków i innych kosmetyków (głównie naturalnych) do pielęgnacji włosów, więc mam nadzieję, że nie wyglądają jeszcze bardzo źle, a prostuję ostatnio tylko grzywkę i jakieś odstające kosmki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990 no w sumie ja też mam mnustwo odżywek, jedwabi, jakiś sprey sayossa przed wysoką temperaturą itp ale mam takie suche te włosy ostatnio i jestem przekonana, że to od suszarki w największym stopniu, bo praktycznie codziennie susze włosy nią, a najlepsza jakaś to ona nie jest. I prostuje wsumie rzadziej teraz, bo nie chodze do szkoły i wgl żadko wychodzę, ale jak już się dorwę do prostownicy to każdy mi mówi że "prostuję proste włosy" haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990 wiesz co mi to fakt faktem ta suszarka niszczy włosy, ale jak po umyciu wyczeszę ładnie [to jest pół godziny minimum, czasem nawet mój chłopak z całej siły nie potrafi tego zrobić ;)] i wysuszę to mam proste już prawie nie trzeba prostować. A jak same schną to robią co chcą ;p hehe

 

 

kornelia_lilia dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×