Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Marek77, a zdajesz sobie sprawę, że moderatorzy to też osoby z zaburzeniami i tworząc tak chamską ankietę możesz pięknie komuś dokopać? My musimy być wyrozumiali - bo na forum są różne przypadki zaburzeń, żeby kogoś nie urazić...ale tak to już wolno?

Masz jakieś uwagi - pisz do administratora.

Uważam, że to podła ankieta, ale blokować nie będę - bo zaraz wyjdzie ze cenzura. :roll:

 

-- Śr cze 01, 2011 11:15 am --

 

Nikt tu nie "kieruje twoją twórczością" co najwyżej po tobie sprząta..... :roll:

zgadzam się. linka jest bardzo zaburzona - ale to Was nie usprawiedliwia, wasz zaburzenia, choroby psychiczne wasze a prowadzenie forum. Dajmy na ten przykład, ja dostaje ostrzeżenia za żekome obrażanie ateistów, a w temacie katoterroryzm-t41808.html jest regularna jazda po bandzie, off top, i obrażanie uczuć religijnych i osób wierzących, ha i żaden z was nie poszedł tam by sprawdzić co sie dzieje, fatk, linka poszła po to by sie głupawo ponabijać. Ja wiem że moge pisać bo wy jesteście chorzy, macie urojenia i zawsze możecie sobie pokrętnie wytłumaczyć sami sobie że niby nie macie sobie nic do zarzucenia. Paru moderatorów w porządku - są pomocni i szanuje ich, a co do reszty - to żałośni jesteście. Bo to tylko na tym forum o zaburzeniach psychicznych dochodzi do tego czego byłem świadkiem - że jak kończą się argumenty w dyskusji to grożą banem :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivann, założyłem ten wątek po to aby ludzie mogli swoje antyklerykalne poglądy tam prezentować a nie w innych tematach, z resztą sama nazwa wątku wskazuje o czym jest mowa. Załóż se wątek kocham Jezusa i tam pokazuj swoją do niego miłość.

 

-- 22 mar 2013, 19:51 --

 

i gdzie tam jest off top to jeden z najmniej off topowych wątków jakie widziałem tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×