Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na aciprexie od miesiąca i od miesiąca mam straszny problem ze snem. Bez środków nasennych mimo olbrzymiego zmęczenia nie dam rady zasnąć a po środkach śpię niespokojnie, czasami tylko po 4-5 h w nocy pocąc się przy tym koszmarnie. Czy przyspieszyć wizytę u psycho bo planowo mam ją dopiero za 9 dni czy jechać już i prosić o zmianę leku? Kończę się z niewyspania i ze zmęczenia. Najchętniej odstawiłbym w cholerę to lekarstwo ale boję się napadów lęku, które pojawiły mi się w tym roku pierwszy raz w życiu po odstawieniu stosowanego wcześniej neuroleptyka. Chciałem polepszyć swoją nędzną egzystencję a zamiast tego prawie ześwirowałem. Teraz wiem, że z dystymią mogłem sobie jeszcze powegetować a osiągnąłem to, że przez nerwicę prawie się przekręciłem.

 

-- 20 mar 2013, 19:36 --

 

No a może zmniejszyć dawkę do 5 mg ( z 10 mg)? Moje ataki lęku trwały przez tydzień ( to pierwszy raz w życiu) i zakończyły się po 2-3 dniach brania aciprexu. Może przy zmniejszonej dawce nie wrócą? Teraz najbardziej doskwiera mi niewyspanie i idące z niego zmęczenie. Na sen biorę krople milocardin i 5 mg onirexu. Wcześniej przez tydzień brałem 15 mg mirzatenu ale za bardzo mnie zamulał następnego dnia. Już nie mam sił tak dalej funkcjonować :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja lekarka nieobecna i będzie dopiero w poniedziałek. Znów "spałem" koło 4h mimo zażycia większej dawki leku nasennego. Efektem tego jestem dzisiaj kompletnie nietomny w pracy. Najgorsze, że przyjdę do domu, położę się i mimo leżenia z zamkniętymi oczyma nie dam rady zasnąć. Koszmar trwa nadal :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj 2 dzień z Mozarin 10mg i nie najlepiej się czuję. Odczuwam ciągły lęk, że mi się jeszcze pogorszy. Zupełnie czuję się jak naćpany ;/ Nie wiem czy przerwać czy dalej to brać. Przed było dużo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×