Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Jessu, poczytałam dzis na spokojnie wątek o benzo i jeszcze raz ten o xanaxie. Z przerazeniem stwierdziłam, ze zjadłam juz 5 tabletek, z tym, ze dawkowałam je sobie po 1/2.

Ogólnie nie jestam podatna na uzaleznienia, nie pije, nie pale i nie uzywam, ale jakos tak strasznie sie przejęłam tym odstawianiem benzo. Dzis nie wziełam xanaxu, wczoraj chyba tylko 1/2 tabletki. Stwierdziłam, ze wole przetrwac katusze lęków przez 2-3 tygodnie niz miec problem z odstawieniem xanaxu.

Dziekuje Wam za to forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita z tym uzależnieniem to też bardzo indywidualna sprawa jeden uzależni się w momencie drugi nigdy, jedno jest pewne benzo to straszny syf i nie ma co go nadużywać dla mnie zawsze podkreślam zawsze na każdym etapie choroby lorafen czy też xanax to była ostateczność brałam hydro nawet po dwie tabletki na raz te najsilniejsze aby tlko nie brać benzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :D mam do Was pytanko ile czasu mozna brac xanax bo widze ze opinie sa podzielone,ja biore xanax od pol roku trzy razy dziennie rano pol 0,05 mg w południe poł 0,25 mg i na wieczor pol 0,25mg łaczna dawka dzienna to 0,5mg .

Lekarz powiedział ze powoli powinnam zmienic xanax na cos innego i zapisał mi clomazepanum brałam dwa dni zamiast xanaxu ale sie fatalnie czułam znowu leki i ogolnie jakos tak dziwnie,no i niestey zrezygnowałam z tego nowego leku i wróciłam do xanaxu.jak myslicie czy w takiej dawce jak ja biore moge go brac nadal czy lepiej zmienic lek????????????hmmm juz samam nie wiem co mam robic . :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolącze sie do waszych odpowiedzi.Afobam rownież bardzo szybko uzależnia.

Na samym początku mialam go zażywać tylko dorażnie w razie nasilających się silnych lęków.Dawkowanie 0,50,nawet nie zauważyłam kiedy zaczęłam brać go coraz częściej.Teraz jeszcze jestem przy dawce 3mg dziennie w trzch dawkach podzielonych.Niby taki nie pozorny lek...a jednak.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore 2mg do 3mg dziennie od ponad roku. Działa na mnie świetnie choć przy probie odstawienia mialem wizje na jawie (tak koszmarne ze nerwice i kace alkoholowe to pestka). Kretyn psychoteraputa nie doczytal ze te leki odstawia sie STOPNIOWO!!!

 

A i jeszcze jedno jest dosc drogi i musze sie przerzucic na cos tanszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku nerwica: nie biore narkotykow ani nie mialem alkoholu ale to co zobaczylem po odsawieniu Xanaxu (to kompletne urojenia, horror) - to dziala jak narkotyk i trudno to odstawic. Ale tez tak bazrdzo pomaga w zyciu, tylu zeczy bez niego bym nie osagnal. I Taka jest prawda cos za cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!!! biore xanax ponad pól rok w dawce rano 0,25 mg a po południu i na wieczór po poł 0,25 mg czyli łacznie 0,5 mg ale ostatnio czuje sie jakos dziwnie jestem osłabiona i wogle .chciałabym go odstawic i brac ewentualnie pól 0,25 mg wrazie jakiegos lęu a nie codziennie jak do tej pory ,czy ktos moze wie jak redukowac taka dawke zeby nie było skutków odstawiennych bo tego sie najbardziej boje? czytałam o odwykach ale tam sa przykłady osób które brały 40-20 mg wiec mi do takiej dawki bardzo daleko,i tam pisza zeby odstawiac co tydzien dwa po 1-2 mg,wiec ni9e wiem jak u mnie to robic ? jezeli ktos ma doswiadczenie z odstawieniem xanaxu prosze o porade,Z góry dziekuje :)

 

Post scalony (dop. Lith)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×