Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, lubie ksiązki z których mogę sie czegoś nauczyć ,ksiązki Coelho są specyficzne każda zawiera głebokie przesłanie ,co do opisów kultury itd to nie to jest najważniejsze tylko głowne przesłanie na które zwracam uwagę,a lubie także ksiązki filozoficzne tylko na to trzeba mieć czas by spokojnie się delektować tematem.

 

-- 21 mar 2013, 12:59 --

 

zmienny, tak to są ksiązki specyficzne jak napisalam takie moje klimaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, kiedy czytalem alchemika, bylem chlopcem jeszcze, 15 lat mialem i nie pamietam juz dobrze przeslania, pochwala prostego i odwaznego zycia? nie wiem, ale flow miala dobre ta lektura ;p zreszta Coelho swoje ksiazki pisal w zawrotnym tempie kilkanascie dni i ksiazka gotowa u niego. :pirate:

 

jednak ja wole ksiazki, gdzie jest malo miejsca na interpretacje tekstu i gdzie wszystko jest dosadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, jestem, bo po prostu już rzygam tymi jego mądrymi cytatami w internetach :mrgreen: Coehlo to jeden z niewielu autorów, których nie cierpię (Stephanie Meyer też jest w tym składzie). Ciężko mi wskazać jednego autora. Jak chcę dostarczyć sobie emocji, to czytam Harlana Cobena, a jak mam ochotę na coś mądrego, to szukam u Ruskich. Dostojewski np. Teraz czytam "Braci Karamazow" i bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam, czytałam. I mimo że bardzo mi się podobała, to jednak nie jest to mój faworyt :D Od Tołstoja czytałam tylko "Annę Kareninę" i mogę polecić. Mimo że momentami mi się dłużyła, to świetnie wspominam. Tylko nie radzę oglądać tego najnowszego filmu z Keirą Knightley po przeczytaniu, ja byłam wściekła, że popsuli książkę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik, no ja tam nie wiem, mnie Coelho z internetu nie atakuje ;P wszedlem na aforyzmy Dostojewskiego jeden mi sie spodobal:

 

Za­pew­ne, mówi an­giel­skie przysłowie, że ze stu królików nie da się złożyć jed­ne­go ko­nia, ze stu po­dej­rzeń nig­dy się nie złoży jed­ne­go dowodu.

 

to jest dobra kontra dla nerwicy natrectw :great:

 

 

Calineczka1990, tez chcialem czytac "wojne i pokoj". tyle, ze Tolstoj ma bardzo anarchiczne poglady i mowi sie, ze sam do konca nie byl ich pewien, poki co 'na polce'.

 

monk.2000, elegancko monk, jaki typ pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, Calineczka1990, analiza mediów, polegająca na czytaniu treści z mediów ich analizę, przydatne w tworzeniu później jakiś ogólnych raportów. Jedna z zalet jest taka że można ją wykonywać zdalnie. :great: No, ale tradycyjnie nie napalam się, zobaczymy jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×