Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mam zrobić, żeby wyglądać poważniej?


czarnobiała mery

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, Wracając jednak do wyglądu.,

Myślę ,że chodzi Ci o to ,że na pierwszy rzut oka nie chcesz być brana za studentkę,. Wg mnie zmian imagu może również pomóc w nabraniu pewności siebie. Możesz ubierać się elegancko , kobieco , ale pod warunkiem ,że będziesz się dobrze w tym czuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, ja też się zawsze cieszyłam, ale gdy ludzie traktują mnie jak małolatę, mimo że nią nie jestem, to mi się mniej podoba.

papillon, ja czasami staram się stwarzać pozory, że jestem pewna siebie, ale zwykle mi to w ogóle nie wychodzi. Przed studentami próbuję trochę grać, ale tak naprawdę myślę, że marnie mi to wychodzi. nienormalna21, a Ty z okolic Trójmiasta jesteś? Ja Cię bardzo chętnie poznam :smile:

 

*Wiola*, ja się czasami tak ubieram, ale teraz gdy jest zima, jest mi za zimno w spódniczkach. Nie czuję się w takim stroju źle, ale czekam na wiosnę. A czasami to mi się po prostu nie chcę i zakładam rzecz pierwszą z brzegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, by być szanowaną i traktowaną poważniej?

Np. praca nad emisją głosu i obniżenie tonu o oktawę sprawi, że będziesz traktowana z większą estymą:

Zabawa głosem to zwykły teatr. Możesz dodać parę staroświeckich konwenansów, które budują dystans.

To nie uniwersalne rozwiązanie, tylko kierunek, w którym można szukać rozwiązań.

Wielce szanowna i czcigodna Pani doc. Hanno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym chciał wyglądać młodziej żeby mój brak doświadczenia życiowego i poważnego podejścia do życia nie kolidował tak z wyglądem faceta po 30-ce.

a wracając do pani doktor Hanny, to musisz stać się wredna i bardzo wymagająca( w sumie może jesteś ale takiego wrażenia nie sprawiasz) wobec studentów bo to postarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wymagająca to chyba jestem, w każdym razie podobno robię trudne kolokwia, a wredna to chyba nie umiem być nawet dla tych, którzy piętnasty raz przychodzą zaliczać jakieś banały. Mimo że jestem mega wkurzona, że oni tak marnują mój czas, to jestem dla nich miła.

Masz rację Wiola, powinnam przynajmniej do pracy ubierać się trochę bardziej elegancko, pomyślę nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×