Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, dobre pytanie przeciez Bianka78, jest szczupla, jak schudnie to jej nie bedzie.

 

 

Kestrel, dieta redukcyjna jest drozsza niz dieta na mase?

 

ja w druga strone ide chce przybrac z 15 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, Hmm "masówka" teoretycznie powinna być droższa bo je człowiek więcej,ale w praktyce pewnie wychodzi tak samo,albo podobnie.

 

-- 20 mar 2013, 20:49 --

 

MamSwojePoglady, Są,dlatego trzeba czym prędzej "wdepnąć" na inny grunt,tak by nie można było się wycofać :P

Wyjścia są 4 - zmiany,stagnacja,dół,zgon/samobój.

Chyba musimy spróbować...nie popaść "dalej"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, niby to tylko 5 kilo więcej po zimie i lekach, ale ja NAPRAWDĘ nie dopinam się w spodnie i spódniczki :( Nie chcę tak. Niewygodnie mi :P

Kestrel, "...dieta, ach, dieta, koniec z hurtem, czas na detal..." :yeah::yeah::yeah::mrgreen:

zmienny, a Ty niby skąd wiesz? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, no ja i calineczka z tego co sie orientuje. tylko musze pilnowac, zeby w brzuch nie szlo. :smile:

 

Kestrel, a jakas specjalistyczna to moze tak, ja myslalem tylko zwykla zdrowa diete, z mniejsza liczba kcal.

 

 

Bianka78, a co moze mi powiesz, ze rozmiar 38 to na grubych jest? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, 5 kg...aaa

Ja mam 30 :o

 

Zauważyłem kiedyś ciekawe zjawisko w moim otoczeniu,gdy mówiłem że chcę się wziąć za swoją wagę - kończyło się brechtem,(zwykle słusznym),gdy nic nie robiłem,też wypominali

Weź tu człowieku dogódź innym :bezradny:

 

-- 20 mar 2013, 20:59 --

 

MamSwojePoglady, Otóż to.

Co do tego,może być gorzej,zawsze nagle może dopaść człowieka jakaś ciężka nieuleczalna choroba,brak miejsca zamieszkania,pieniędzy,tragedia jakiejś bliskiej osoby,albo i sami możemy zwarzywieć i chcieć się wysłać na inny świat.

Zawsze może być lepiej też,że wyjdziemy z szitu,pójdziemy naprzód i będzie sobie człowiek żył w zgodzie z sobą i całą resztą,realizując to co tam chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, a no tak, wygadałam się przy okazji marzeń o nowej garderobie :lol:

Saraid, też tak myślałam, ale powiem Ci, że niespecjalnie mi to wychodzi. Nie wiem czemu. Naprawdę jem połowę połowy ( :mrgreen: ), ćwiczę, ale cholera, powoli to idzie :roll:

 

-- 20 mar 2013, 21:04 --

 

Kestrel, naprawdę 30? Nie widać tego na fotkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, oj Ty! może być gorzej pod różnymi względami, ale myślę, że jeśli chodzi o psychikę ja się już odbiłam od dna i mam nadzieję, że gorzej już nie będzie, albo nawet nie może być pod względem właśnie mojej psychiki. Stałam się niepoprawną optymistką na jeden dzień i dobrze mi z tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, Może aparat łaskawy jest :mrgreen: ,może też mam typ budowy ciała że nie poszczególne części ciała mi się "rozlewają" ale po prostu to "równomiernie"

Obecnie waże 100,chciałbym do 70 zejść,czy się uda...to zależy od wytrwałości,determinacji głównie

MamSwojePoglady, Zawsze można popaść w "obłęd" i stracić panowanie nad własnymi myślami,czy stać się "roślinką"

Może być gorzej,ale nie musi..i niechętnie przyznaje rację antymalkontentom - trzeba wierzyćże nie będzie gorzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×