Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, ponad miesiac?! :zonk: masakra tyle bez forum. nie wiem czy bym dal rade. :oops:

 

Saraid, no widzisz, kazdy ma swoj ulubiony element. :)

najwyrazniej zwracasz uwage na tresc, ja to raczej w nickach sie zaczytuje :105: dlatego mni sie ksywki snily :great:

 

-- 20 mar 2013, 15:03 --

 

Aranjani, nie rozladowal sie nie mialem czucia w paluchach i nie moglem zadzwonic. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, no to wszystko wyjaśnia :yeah:

 

Bianka78, pomnik trza zrobic ! :mrgreen:

 

-- 20 mar 2013, 16:09 --

 

Saiga, wredny jestes :P;) roladki z piersi kurczaka z boczkiem i pieczone ziemniaczki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, w pewnym sensie bohater, bo tak pracowalem na mrozie, ze nawet bardzo zimno w dloniach mnie nie zatrzymalo, ale w pewnym sensie tez glupek, bo ciepla woda polewalem skostniale palce, a tego sie nie robi. ;/

 

 

Saraid, wpadlem teraz na swietny pomysl, mozna zrobic konkurs na awki z ankieta i nagrodami. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, no nie wiem zobaczymy co tam administracja zaprponuje, moze np. podpis jakis prestizowy. :)

 

 

Aranjani, ja jako uczestnik konkursu i glowny faworyt do zdobycia pierwszego miejsca nie moge byc sponsorem. :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, powiedzmy, ze nie nie pozostawila trwalych obrazen, ale byl pewien dykomfort. :pirate:

 

ps prawie Cie zglosilem bo chcialem zacytowac a kliknalem na czerwony wykrzyknik. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×