Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

qwertyxxx, widzę że desperacja rośnie. Z takim nastawieniem to chyba jakieś muchy do Ciebie przylecą.
:lol: jak to czytam wszystko, to na przemian ze śmiechu sikam i płaczę :lol: chytry pomysł, żeby ignorować kobiety mnie po prostu powala :lol: niestety sprawdza sie chyba tylko u gwiazdorów filmowych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, jak wkroczyłeś w fazę "kobiety są złe i trzeba im pokazać, oko za oko itp." to chyba nie uważasz, że to jest normalne zachowanie faceta, który szuka dziewczyny? Współczuję Twojej przyszłej wybrance tego, w jaki sposób będzie traktowana. Ale może będzie akurat taka, że tego nie zauważy.

 

Czego jej współczujesz? Chyba nie wiesz co piszesz. Taka wybranka to idealna dla mnie. Jak spotkam kobiete która mnie szanuje, szanuje mój czas, nie manipuluje mną, nie okłamuje na każdym kroku to zacznę działać bo będzie po co. A w jaki sposó będzie traktowana według Ciebie? Że pójdę z nią np do kina to jest złe traktowanie? Że będę przy niej szczęśliwy to jest złe? I w ogóle jakieś brednie wypisujesz. Będzie mnie traktować normalnie to ja ją też. Będzie jej zależąło to mi też. Co w tym jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat niby taki nudny, niby w kolko o tym samym, a jednak jest pod stalym monitoringiem, bo jak cos sie napisze o kobietach to za moment juz tu sa i hejtuja. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat niby taki nudny, niby w kolko o tym samym, a jednak jest pod stalym monitoringiem, bo jak cos sie napisze o kobietach to za moment juz tu sa i hejtuja. :D

z tego co wiem to co najmniej połowa użytkowników tego forum śledzi ten temat albo od czasu do czasu zagląda. :mrgreen:

A to jest dział pytania do psychologa jednak nie przypominam sobie żeby tu kiedyś gościł z resztą nikt tu się o nic psychologa nie pyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, widzę że desperacja rośnie. Z takim nastawieniem to chyba jakieś muchy do Ciebie przylecą.
:lol: jak to czytam wszystko, to na przemian ze śmiechu sikam i płaczę :lol: chytry pomysł, żeby ignorować kobiety mnie po prostu powala :lol: niestety sprawdza sie chyba tylko u gwiazdorów filmowych :lol:

 

Kilka dni temu proponowano tu strategię "miej wyjebane będzie ci dane", która spotkała się z powszechnym aplauzem. A prawda jest taka - jak jesteś atrakcyjny to czy będzie miał wyjebane czy nie to na brak powodzenia nie będziesz narzekał. Jak nie jesteś to starając się zyskasz opinię desperata, nie starając się dostaniesz tekst jak powyżej.

"Nieważne co się robi, ważne kto robi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pogrywania ze strony dziewczyn to może dobry pomysł to żebyśmy my pogrywali też :D Będzie kwestia spotkanka przykładowo to możemy mówić, że za 4 miesiące na weekend o 12:00 nam pasuje bo teraz ciężko czas znależć :D Wtedy dziewczyny by nalegały na spotkanko bo dziewczyny nie lubią być raczej samotne :D Albo nagle nie odpisujemy na sms-y :D

szkoda, że nie ma na tym forum emotki pukającej się w czoło... gratuluję przebiegłości! ja na pewno w takim wypadku wydzwaniałabym do Ciebie i odliczała czas do spotkania za te 4 miesiące. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pogrywania ze strony dziewczyn to może dobry pomysł to żebyśmy my pogrywali też :D Będzie kwestia spotkanka przykładowo to możemy mówić, że za 4 miesiące na weekend o 12:00 nam pasuje bo teraz ciężko czas znależć :D Wtedy dziewczyny by nalegały na spotkanko bo dziewczyny nie lubią być raczej samotne :D Albo nagle nie odpisujemy na sms-y :D

szkoda, że nie ma na tym forum emotki pukającej się w czoło... gratuluję przebiegłości! ja na pewno w takim wypadku wydzwaniałabym do Ciebie i odliczała czas do spotkania za te 4 miesiące. :lol:

 

To się postaw w roli faceta :D Czekaj sobie na spotkanie 4 miesiące :D Trzeba mieć jakąś strategie żeby nie czekać 4 miesiące :D Ale zaraz się posypie opinia, że jestem desperat bo mi się pali i nie wytrzymam poczekać 4 miesięcy ;) A właśnie, że wytrzymam ale taka dziewczyna nie jest w moim typie. Pokazuje, że jej nie zależy. Możecie sobie pisać co chcecie ale gdyby jej zależało to by znalazła czas o wiele szybciej ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, współczuję jej tego, że to ona będzie się starać w tym związku, bo przecież kobieta musi się nauczyć szacunku wg Ciebie.

 

Przynajmniej dzięki takim tematom wiem do kogo warto zagadać na tym forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się postaw w roli faceta :D Czekaj sobie na spotkanie 4 miesiące :D Trzeba mieć jakąś strategie żeby nie czekać 4 miesiące :D Ale zaraz się posypie opinia, że jestem desperat bo mi się pali i nie wytrzymam poczekać 4 miesięcy ;) A właśnie, że wytrzymam ale taka dziewczyna nie jest w moim typie. Pokazuje, że jej nie zależy bo możecie sobie pisać co chcecie ale gdyby jej zależało to by znalazła czas o wiele szybciej ;)

Jezus...

Jeśli ta dziewczyna jest z daleka (wnioskuję, że może tak być, bo zwykłeś umawiać się przez internet), to może rzeczywiście nie mieć czasu. Jeśli nie jest z daleka, to za przeproszeniem sra na Twoją osobę i wcale nie chce się z Tobą umówić. Więc jeśli Ty kiedyś powiesz coś takiego dziewczynie, że ma poczekać 4 miesiące na spotkanie, to zapewne złapie aluzję (jeśli będzie choć odrobinę inteligentna) i więcej się do Ciebie nie odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, współczuję jej tego, że to ona będzie się starać w tym związku, bo przecież kobieta musi się nauczyć szacunku wg Ciebie.

 

Przynajmniej dzięki takim tematom wiem do kogo warto zagadać na tym forum ;)

 

Dokładnie. Ma się nauczyć szacunku. Ja już np się umawiałem na spotkanie i traciłem kilka razy pieniądze na dojazd a ta nie przychodzi. Ma mnie traktować jak należy. Ma się nie wykręcać. Przykładowo proponuję jej wyjście do reastauracji to mnie nie wystawia. Związek tylko z kobieta normalną preferuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik, a tak bez wglebiania sie w szczegoly bo to pewnie prywatne dla Ciebie, to wczorajsza sprawa zostala rozwiazana konstruktywnie czy nie?

chyba trochę tak, ale trzymam dystans ;)

Ja już np się umawiałem na spotkanie i traciłem kilka razy pieniądze na dojazd a ta nie przychodzi.

to czego po świecie jeździsz? poszukaj dziewczyny ze swojej miejscowości lub okolic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik to 90 % kobiet sra na mnie. Wybacz, ale jeśli kobieta się ze mną raz spotkała i dzień w dzień, noc w noc wysyła do mnie sms-y to wygląda, że jej zależy. A ja proponuje spotkanie to czas będzie mieć za pół roku?

JEŚLI MIESZKA PIŃCET KILOSÓW OD CIEBIE TO TO MOŻLIWE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik to 90 % kobiet sra na mnie. Wybacz, ale jeśli kobieta się ze mną raz spotkała i dzień w dzień, noc w noc wysyła do mnie sms-y to wygląda, że jej zależy. A ja proponuje spotkanie to czas będzie mieć za pół roku?

JEŚLI MIESZKA PIŃCET KILOSÓW OD CIEBIE TO TO MOŻLIWE.

 

W tym samym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik to 90 % kobiet sra na mnie. Wybacz, ale jeśli kobieta się ze mną raz spotkała i dzień w dzień, noc w noc wysyła do mnie sms-y to wygląda, że jej zależy. A ja proponuje spotkanie to czas będzie mieć za pół roku?

JEŚLI MIESZKA PIŃCET KILOSÓW OD CIEBIE TO TO MOŻLIWE.

 

W tym samym mieście.

Może to typ cybogra co w ogóle nie ma wolnego czasu tylko się zajmuje pracą, nauką, itd?

Czasami też dziewczyny są używane przez rodzinę jako roboty domowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada,desperacja, i frustracja aż się wylewa z niektórych postów,nie wiadomo czy się śmiać,czy płakać...

Przeklinam dzień w którym tu zajrzałem :lol:

ja to już nie wiem, co tu niektórym odpisywać. zamilknę na wieki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow Już piszac tak to i tak wychodzi głupie wytłumaczenie. A sprawdziłem, sprawdzałem te kobiety i wcale tak nie było. Dyskoteki, znajomi, towarzyskie wyjazdy, czy bezcelowe spotkania ze znajomymi dla zabicia nudy nie były im obce :D To może zamiast na mnie najeżdzać to może któraś kobieta napisze po cholere kobiety do mnie piszą sms-y dniami i nocami? Po cholere się kleją do mnie gdy dochodzi do spotkania. Nawet gdy jest spotkanie i nie chcą go kończyć bo im ciągle mało to dlaczego nie można normalnie z nimi żyć i się spotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz pisalem swoje zdanie to sie nie odniosles qwertyxxx, w skrocie chodzi o to, ze zarywasz do plytkich panien, ktore lubia miec adoratorow i flirtowac bez angazowania sie.

 

gdzies pisales, ze lubisz dyskotekowe panny, to moze Twoje gusta dotyczace wygladu zewnetrznego odpowiadaja statystycznie dosyc czesto plytkim z charakteru przez co czesto spotykales sie ze zlym traktowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to co najmniej połowa użytkowników tego forum śledzi ten temat albo od czasu do czasu zagląda. :mrgreen:

Ja juz dawno zauwazyłam, że nie chce tu zagladać ani pisać, ale niestety to silniejsze ode mnie :lol: wciągło mnie jak jakaś tele-nowela :lol: nie wiem co zrobię, jak chłopaki stracą prawictwo i przestaną sie udzielać, pewnie sie załamię :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz pisalem swoje zdanie to sie nie odniosles qwertyxxx, w skrocie chodzi o to, ze zarywasz do plytkich panien, ktore lubia miec adoratorow i flirtowac bez angazowania sie.

 

gdzies pisales, ze lubisz dyskotekowe panny, to moze Twoje gusta dotyczace wygladu zewnetrznego odpowiadaja statystycznie dosyc czesto plytkim z charakteru przez co czesto spotykales sie ze zlym traktowaniem.

 

No w sumie to coś prawdy w tym jest. Z drugiej strony nie chciałbym mieć jakieś nieśmiałej dziewczyny. Chciałbym żebyśmy pasowali do siebie. To może ja mam pecha, że trafiam na płytkie dziewczyny. Ale często to według mnie te dziewwczyny nie są płytkie. Nie potrafię wytłumaczyć ich irracjonalnego zachowania. To wychodzi, że dużo dziewczyn lubi się zabawić, poflirtować bez angażowania się. Ale to jest trochę przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to co najmniej połowa użytkowników tego forum śledzi ten temat albo od czasu do czasu zagląda. :mrgreen:

Ja juz dawno zauwazyłam, że nie chce tu zagladać ani pisać, ale niestety to silniejsze ode mnie :lol: wciągło mnie jak jakaś tele-nowela :lol: nie wiem co zrobię, jak chłopaki stracą prawictwo i przestaną sie udzielać, pewnie sie załamię :lol:

To jest gorsze jak heroina,bo nic nie daje,szkodzi ale i tak człowiek wraca :lol: i przestać nie może.

Ogólnie epic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×