Skocz do zawartości
Nerwica.com

Harem "Polibuda" - przyjmujemy nowych członków ;D


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to bym wolałbym być geekem, który na geeka(nerda) nie wygląda, taki Tony Stark (akurat leci Iron Man) ;), a nie Bill Gates. Powiedzmy, że na razie długa droga do tego i jednak bliżej mi do Billa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siddhi Po nieprzespanej nocy, nieuczesanych włosach i jeszcze jakbym doprawił okulary to Woody Allen jak się patrzy. :smile:

Jaka skromność
Billa w sensie urody, nie umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem takim rasowym nerdem, co na nerda nie wygląda :D

Wszystkie star treki i gry planszowe moje, ale chyba jestem trochę zbyt kobieca na 100% nerda.

Często dyskutujemy z moim facetem, które z nas jest nerdem bardziej i zawsze wychodzi na niego...

Zainteresowania takie jak ja plus informatyk w okularkach. Ale 100% nie ma, bo koszul w kratę (zbroi informatyka) nie nosi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś studiowałem informatykę. "How the mighty are fallen".

 

Lubię gry cRPG, gry wojenne, komiksy, mangi i anime. Interesuję się historią wojskową - obecnie głównie pierwszą wojną światową, lubię tworzyć światy fantasy i sci-fi. Czasami zdarza mi się pisać jakieś opowiadania, choć te mi wychodzą kiepsko.

 

Lubię modować gry komputerowe. Swego czasu modowałem dużo Baldur's Gate i Baldur's Gate 2 i Fallout'a. Teraz moduję Armored Brigade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś studiowałem informatykę. "How the mighty are fallen".

 

Lubię gry cRPG, gry wojenne, komiksy, mangi i anime. Interesuję się historią wojskową - obecnie głównie pierwszą wojną światową, lubię tworzyć światy fantasy i sci-fi. Czasami zdarza mi się pisać jakieś opowiadania, choć te mi wychodzą kiepsko.

 

Lubię modować gry komputerowe. Swego czasu modowałem dużo Baldur's Gate i Baldur's Gate 2 i Fallout'a. Teraz moduję Armored Brigade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ls -la /home/harem_polibuda | grep "nice_people"

czyli w katalogu harem polibuda wyświetlasz listę zawartości, w formie listy (-l) z zawartością plików i folderów ukrytych (-a)

potem to kierujesz na standardowe wejście polecenia grep, co Ci wyszukuje ciąg znaków "nice_people"

 

coś takiego jeśli dobrze pamiętam... muszę to sobie poprzypominać.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×