Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

o tym,ze jestem niedojrzala mowili mi moi rodzice i siostra. Myslałam ,że mówią tak specjalnie, żeby mnie wkurzyć albo mi pojechac. Teraz przeczytałam obiektywne wypowiedzi i wiem,ze to że jestem niedojrzała nie bylo wymysłem moim i mojej rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany nie wiem czy sie rozumiemy :roll: ale nie wyobrazam sobie zeby facet wyslal mi sygnal , ze mu sie podobal a potem nic.. nie wiem, czekal az podskocze z radosci i pobiegne do niego czy jak? Wiekszosc dziewczyn nie jest na pierwsze kiwniecie palcem zeby panowie sie zbytnio nie przemeczyli. Chcesz cos dostac to najpierw daj cos z siebie

Równie dobrze mogę powiedzieć:

A Ja nie wyobrażam sobie, żeby dziewczyna wysłała mi sygnał , że jej się podobam a potem nic.. nie wiem, czekała aż podskoczę z radości i pobiegnę do niej czy jak? Ja nie jestem na pierwsze kiwnięcie palcem żeby panie się zbytnio nie zmęczyły. Jak chcą coś dostać to najpierw niech dadzą coś od siebie.

 

Ale kij z tym, przede wszystkim nie mam pojęcia czy dziewczyna się mną interesuje a która jak mi tego nie mówi. Podobno dziewczynom łatwiej jest takie rzeczy rozpoznać.

 

Niech dziewczyna da coś od siebie najpierw.

a niby dlaczego?

Bez sensu pytanie. Bo chce z kimś być, no nie?

 

To są właśnie gierki.

 

zmienny, zgadzam sie z Twoim zdaniem

 

Mushroom, a do ilu Ty zagadales? Bo laski raczej same sie pierwsze nie odzywaja zeby nie wyjsc na desperatki

Co to są "desperatki"? Znowu jakieś gierki. Nienawidzę ludzi bawiących się w gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten temat nie jest odpowiedni do tego forum. Ludzie mają gorsze problemy. Za bardzo się rozpędziłam.

krul, ale to nie jest powod do tego, zebys się ze mnie nabijal. Ciekawa jestem, czy powiedzialbys mi to na zywo? Moja niedojrzałość emocjonalna musi miec jakies podłoże psychiczne, z tego nie ma się co smiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mam jeszcze jedno pytanie

jak zalozmy pisze posty na tym forum, to macie mnie za jakiegos tepaka czy w miare inteligentna osobe? napiszcie mi szczerze, nie obraze sie

bo ja jestem strasznie chaotyczna, roztrzepana i czasem wychodze na idiotke

moze moje roztargnienie go odstraszylo.

 

-- 18 mar 2013, 21:42 --

 

nikt nie odpisuje, pewnie nie chcecie mi robic przykrosci szczeroscia :mrgreen:

 

nie za tepaka, ani za intelektualistke, tak normalnie, a jakie masz oceny w szkole? :P

nie wydaje sie by roztrzepanie odstraszylo, zreszta wczesniej tego nie widzial ha?

juz tak pomijajac Twoja osobe to ja bym nie chcial miec dziewczyny madrzejszej ode mnie, wiem ze wielu mysli podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, ale to nie jest powod do tego, zebys się ze mnie nabijal. Ciekawa jestem, czy powiedzialbys mi to na zywo? Moja niedojrzałość emocjonalna musi miec jakies podłoże psychiczne, z tego nie ma się co smiac.

 

Po 1. Nie mam problemu z mówieniem czegokolwiek ludziom w twarz.

Po 2. Czyli różowe barbie z horyzontami mniejszymi niż widok z mojego okna są takie, bo każda z nich jest chora psychicznie? O KURWA, nie wiedziałem, dzięki za uświadomienie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pogrywania ze strony dziewczyn to może dobry pomysł to żebyśmy my pogrywali też :D Będzie kwestia spotkanka przykładowo to możemy mówić, że za 4 miesiące na weekend o 12:00 nam pasuje bo teraz ciężko czas znależć :D Wtedy dziewczyny by nalegały na spotkanko bo dziewczyny nie lubią być raczej samotne :D Albo nagle nie odpisujemy na sms-y :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz cos dostac to najpierw daj cos z siebie

Nie chodzi mi o to by coś dostać. Chodzi o to by z kimś być. Sądzę, że masz jakiś obcy typ osobowości i co do tego się nie dogadamy. Na wszelki wypadek dam Cię na ignora by nie być więcej wystawiany na Twoją obcość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, widzę że desperacja rośnie. Z takim nastawieniem to chyba jakieś muchy do Ciebie przylecą.

 

Gdzie Ty widzisz desperację? Przemyj oczy bo problemy ze wzrokiem masz :D A żebyś wiedziała, że przylecą. Kobietę trzeba nauczyć szacunku i wybić jej z głowy chore gierki. Tu potrzeba normalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, jak wkroczyłeś w fazę "kobiety są złe i trzeba im pokazać, oko za oko itp." to chyba nie uważasz, że to jest normalne zachowanie faceta, który szuka dziewczyny? Współczuję Twojej przyszłej wybrance tego, w jaki sposób będzie traktowana. Ale może będzie akurat taka, że tego nie zauważy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×