Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

oohwowlovely, napisałem o zdjęciu, odpisałaś 'żebyś się nie zdziwił'. Raz jesteś zadufana w sobie, raz zgrywasz szarą myszkę. Raz och podoba się i w ogóle, raz nie będziesz się zniżać po to, by napisał. I wcale nie podbiega mi to pod problemy z emocjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, ja nie bardzo lubię, gdy ktoś nie dość, że nie stawia polskich znaków, to jeszcze każde zdanie kończy enterem, a nie kropką. I wtedy automatycznie w moich oczach inteligencja takiej osoby jest zaniżona, a Ty tak właśnie robisz ;) Więc trudno ocenić Twoja inteligencję przez pryzmat postów na forum, bo ocena nigdy nie będzie bardzo adekwatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zebys sie nie zdziwil bylo do saigi

zadufana w sobie? bo nie chce napisac do chlopaka? spoko.

 

-- 18 mar 2013, 22:38 --

 

sloik, juz nie bede tak pisac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazilam się. Luz.Tylko juz wczeniej powiedziales, ze nie jestem inteligentna. Ten drugi komentarz mogleś sobie podarowac.

A to,ze jestem niedojrzala, to wiem doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, Dojrzałość a inteligencja - to 2 różne rzeczy, z postów inteligencji nie wywnioskuje zazwyczaj - człowiek w realu a przez neta może być zupełnie inny,sam też mam wiele "infantylnych" czy wręcz niedojrzałych zachowań w rzeczywistości.

 

Co do inteligencji - nie oceniam,nie znam cię.

Dojrzałość - z tego jak piszesz na forum (jeśli oceniać przez pryzmat postów) - trochę nieadekwatna do wieku,ale to też może bo sam mam zbyt sztywniackie podejście.

Być może w na co dzień jest inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ja wiem,ze przez internet nie mozna tego ocenic. Chciałam tylko sprawdzic, czy on mogl mnie odebrac przez samo pisane jako pusta laske. Okazało sie,że tak. Dlatego moze nasz kontakt sie urwal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×