Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

nube, ja mam mobilny i też wolny bo zasięg słaby.Teraz nie wiem co si,ę stało.Całkowicie zgubiłam zasięg.Boję się,że modem się spalił i będzie trzeba kupić nowy.

 

-- 18 mar 2013, 13:14 --

 

ale komputer czyta modem,więc chyba się nie spalił :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, dlugo jeszcze bedziesz zaiwaniac tak? :o moze zamiast coca coli jakiegos powerrade czy cos.

 

hehe, internet niby taki potrzebny, a jak wylacza to sie nagle okazuje, ze duzo wiecej w domu jest zrobione w taki dzien niz normalnie. ;D

 

hej nowe osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, internet niby taki potrzebny, a jak wylacza to sie nagle okazuje, ze duzo wiecej w domu jest zrobione w taki dzien niz normalnie. ;D

 

a żebyś wiedział :P

 

Witajcie nowo przybyli :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześććććććć :D Wpadłam na chwilę podzielić się z wami moją dzisiejszą dobrą nowiną ;p Byłam dzisiaj u psychiatry i wypisała mi lek Escitalopram Actavis.. Ciesze się, bo powiedziała, że ten lek nie wpływa na inne leki i też że mogę sobie wybrać porę dnia o której chcę go brać. Wreszcie jakiś płomyczek nadziei... KToś brał może?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, ja bralem citalopram, typowa serotoninowa faza, escitalopram, pewnie podobny, z tego co czytalem, cholernie selektywny jest ten lek, moze dlatego nie wchodzi w interackje, spytacj cytrynki84 ona wszystko wie o lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×