Skocz do zawartości
Nerwica.com

ARYPIPRAZOL (Abilify, Abilify Maintena, Apiprax, Apra, Apra-swift, Aribit, Aribit ODT, Aricogan, Aripilek, Arypiprazole Aurovitas/ Orion/ +pharma/ Sandoz, Aspixor, Arypiprazol Glenmark, Aryzalera, Asduter, Explemed)


plasticsurgery

Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      14
    • Zaszkodził
      26


Rekomendowane odpowiedzi

kurczę, boję się :( Tak sobie myślę, że jutro spróbuję, ale zacznę od 1/4 tabletki.

Boję się, że będzie bardzo źle

 

Haniu, najlepiej zacznij jak będziesz miała wolne, ja chyba na początku źle się czułam, ale to mogło być po solianie, ja jestem bardzo zadowolona! Nie zamula ani trochę! Możesz zacząć od 1/4 nie bój się. Chociaż ja zawsze bałam się nowych leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, ja w tej chwili jestem na zwolnieniu lekarskim do poniedziałku, więc prawdę mówiąc, mam wolne, ale dzisiaj rano tak strasznie się źle czułam, że nie wzięłam tego abilify, bo w sumie nie wiedziałabym wtedy, czy źle się czuję od przeziębienia, czy od abilify. Może jutro będzie lepiej, i tak nie idę do pracy. Jak będę się czuła znośnie, to jutro spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lekarz bez problemu przepisuje wam abilify? Mój stwierdził, po kilku przyjmowanych przeze mnie antydepresantach i neuroleptykach, że właśnie abilify, było by prawdopodobnie dla mnie najlepsze, ale niestety nie może mi tego przepisać, bo jest bardzo drogie, a zniżka obejmuje tylko schizofreników. Z tego co widzę pacjenci z depresją dostają ten lek bez problemu. Leczę sie u mojego dr prywatnie, więc ,może po prostu trzeba zmienić lekarza? Biorę również topamax, na który nie otrzymuję żadnej zniżki, więc jednorazowa wizyta w aptece kosztuje mnie ok.200zł + koszt wizyty u doktorka. Czy ktoś ma jakąś dobra radę? Jestem z Wrocławia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lekarz bez problemu przepisuje wam abilify? Mój stwierdził, po kilku przyjmowanych przeze mnie antydepresantach i neuroleptykach, że właśnie abilify, było by prawdopodobnie dla mnie najlepsze, ale niestety nie może mi tego przepisać, bo jest bardzo drogie, a zniżka obejmuje tylko schizofreników. Z tego co widzę pacjenci z depresją dostają ten lek bez problemu.

 

Lekarz z NFZ przepisał mi dziś ten lek na depresję. Mam chwiejny nastrój, brakuje mi energii, czuję niepokój, często jestem za bardzo pobudzona, nie mogę się skoncentrować. Antydepresanty jak dotąd mi nie pomogły i powiedział, że ten lek ustabilizuje mi nastrój.

 

Trochę się boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepiej jest zostac przy jednym. solian tak samo jak abilify dodaje energi czyli aktywizuje. Po solianie może wystąpic mlekotok natomiast po abilify nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×