Skocz do zawartości
Nerwica.com

windows 8


czarnobiała mery

Rekomendowane odpowiedzi

jak już jesteś w kompatybilności to zaznacz "uruchom ten program w trybie zgodności"

następnie wybierze windows 7 z listy

następnie dla pewności zaznacz na dole "uruchom ten program jako administrator"

daj ok

a potem zainstaluj z tego pliku sterowniki jeszcze raz

może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już jesteś w kompatybilności to zaznacz "uruchom ten program w trybie zgodności"

następnie wybierze windows 7 z listy

następnie dla pewności zaznacz na dole "uruchom ten program jako administrator"

daj ok

a potem zainstaluj z tego pliku sterowniki jeszcze raz

może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo domyślnie odpala się w windows 8. ustaw win 7 jak nie to xp albo i nawet 98. Ale wątpię czy to pomoże, poszukaj samego sterownika bez instalera i zainstaluj przez managera (komputer>ppm>właściwości systemu i tam będzie) Albo poszukaj programu do automatycznego aktualizowania sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo domyślnie odpala się w windows 8. ustaw win 7 jak nie to xp albo i nawet 98. Ale wątpię czy to pomoże, poszukaj samego sterownika bez instalera i zainstaluj przez managera (komputer>ppm>właściwości systemu i tam będzie) Albo poszukaj programu do automatycznego aktualizowania sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pojęcia, jak sobie z tym poradzić.

Tak sobie pomyślałam, że może zadzwonię do ich firmy i po prostu zapytam, czy mają takie sterowniki.

Bo ja nie mam pojęcia, jakie programy, skąd zainstalować, w jaki sposób, ja się nie znam na komputerach ani innych technicznych rzeczach, to jest dla mnie wszystko zbyt skomplikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pojęcia, jak sobie z tym poradzić.

Tak sobie pomyślałam, że może zadzwonię do ich firmy i po prostu zapytam, czy mają takie sterowniki.

Bo ja nie mam pojęcia, jakie programy, skąd zainstalować, w jaki sposób, ja się nie znam na komputerach ani innych technicznych rzeczach, to jest dla mnie wszystko zbyt skomplikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Windows 8:

- wyłącz UAC (User Account Control) w Panelu Sterowania

- ustaw tryb zgodności- zainstaluj sterowniki dla w7, kliknij PPM na plik .exe sterownika, zakładka Zgodność/Kompatybilność- "Uruchom w trybie zgodności: z windows 7"

- PPM -> Uruchom ten program jako Administrator (można na stałe ustawić)

 

Jaką masz edycję Windows 8? W wyższych możesz zainstalować maszynę wirtualną z Windows XP, zainstalować tam starsze sterowniki i na niej odpalać drukarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Windows 8:

- wyłącz UAC (User Account Control) w Panelu Sterowania

- ustaw tryb zgodności- zainstaluj sterowniki dla w7, kliknij PPM na plik .exe sterownika, zakładka Zgodność/Kompatybilność- "Uruchom w trybie zgodności: z windows 7"

- PPM -> Uruchom ten program jako Administrator (można na stałe ustawić)

 

Jaką masz edycję Windows 8? W wyższych możesz zainstalować maszynę wirtualną z Windows XP, zainstalować tam starsze sterowniki i na niej odpalać drukarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×