Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, Odpowiem tak,prezesom Maspexu w Wadowicach którzy mieszali swoje produkty na początku w betoniarce i sprzedawali w przyczepie też się wydawało pewnie nierealne że osiągną takie a nie inne finanse. ( A wszystkie caprio,tymbarki,kubusie i inne to ich produkty)

 

Tfu,tfu od miesięcy nie napisałem czegoś tak optymistycznego :P

 

A na poważnie,wiem - nie zawsze wszystko się udaje,czy często następuje porażka,ale też nie należy zabijać całej nadziei od początku..sam po sobie wiem,że takie podejście - czysty pesymizm prowadzą faktycznie tylko do porażki...

We wszystkim trzeba umiaru,zarówno w pesymizmie jak i optymizmie

 

-- 16 mar 2013, 22:23 --

 

Aranjani, Jak wygram w totka to ci dam na budowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Odpowiem tak,prezesom Maspexu w Wadowicach którzy mieszali swoje produkty na początku w betoniarce i sprzedawali w przyczepie też się wydawało pewnie nierealne że osiągną takie a nie inne finanse. ( A wszystkie caprio,tymbarki,kubusie i inne to ich produkty)

 

Tfu,tfu od miesięcy nie napisałem czegoś tak optymistycznego :P

 

A na poważnie,wiem - nie zawsze wszystko się udaje,czy często następuje porażka,ale też nie należy zabijać całej nadziei od początku..sam po sobie wiem,że takie podejście - czysty pesymizm prowadzą faktycznie tylko do porażki...

We wszystkim trzeba umiaru,zarówno w pesymizmie jak i optymizmie

 

-- 16 mar 2013, 22:23 --

 

Aranjani, Jak wygram w totka to ci dam na budowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×