Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam , czy znajdę tutaj osoby po czterdziestce?


gosiak71

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, pesymizm nie jest zaraźliwy, jakby był to byś dawno był zainfekowany przez to forum.

a co do 30-tki to był najgorszy okres w mym życiu nie ma nic gorszego niż mieć 30 lat

A dla mnie najpiękniejszy... Nie maiałam wtedy żadnej cholernej depresji czy onnego świństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaga70, a mi właśnie wtedy się zaczęło wszystko choć symptomy były już wcześniej ale społeczne oczekiwania od 30 latków są inne niż 20 paro latków co spotęgowało mój zjazd psychiczny.

W sumie możesz mieć rację, ja się chyba w trochę lepszych czasach znajdowałam w wieku lat 20 do 30, miałam dużo sczęścia i trochę rozumu. I jakoś udało mi się pożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaga70, a mi właśnie wtedy się zaczęło wszystko choć symptomy były już wcześniej ale społeczne oczekiwania od 30 latków są inne niż 20 paro latków co spotęgowało mój zjazd psychiczny.

W sumie możesz mieć rację, ja się chyba w trochę lepszych czasach znajdowałam w wieku lat 20 do 30, miałam dużo sczęścia i trochę rozumu. I jakoś udało mi się pożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie 42 lata, jestem matką...dzięki temu jeszcze żyję, postanowiłam kolejny raz podjąć walkę z depresją i nerwicą lękową ...

Witaj!

Ja jeszcze mam 38, ale już niedługo .... ;)

Matką nie jestem, ale wszystko przede mną....chyba ;)

 

Witaj, fajna babka z Ciebie, oglądałam fotę :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 , jak na kobietę to niewiele.

dla mnie ważne jest ,żebym jeszcze przed Żoną odszedł jako pierwszy. Bo jako stary samotny piernik z nerwicą ,,,słabo to widzę u siebie.

Pozdrawiam. Musze lecieć , bo Mały mnie molestuje ,żebym ruszył dupę z nim na dwór,,,a tak mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 , jak na kobietę to niewiele.

dla mnie ważne jest ,żebym jeszcze przed Żoną odszedł jako pierwszy. Bo jako stary samotny piernik z nerwicą ,,,słabo to widzę u siebie.

Pozdrawiam. Musze lecieć , bo Mały mnie molestuje ,żebym ruszył dupę z nim na dwór,,,a tak mi się nie chce.

A po co ma Zyć samotna stara baba z nerwicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie 42 lata, jestem matką...dzięki temu jeszcze żyję, postanowiłam kolejny raz podjąć walkę z depresją i nerwicą lękową ...

Witaj!

Ja jeszcze mam 38, ale już niedługo .... ;)

Matką nie jestem, ale wszystko przede mną....chyba ;)

 

Witaj, fajna babka z Ciebie, oglądałam fotę :105:

 

 

Z pewnością wszystko przed Tobą :D

Napisałam , że jestem matką tylko dlatego , że w tej roli życiowej akurat dobrze się czuję...

Jako córka, żona czy kochanka :D jestem kompletnym beztalenciem.

Fotkę pstryknęłam pod wpływem chwili przeglądając to wspaniałe forum :D

Bardzo dziękuję za miłe słowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×