Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim,

 

jak ja nie lubię niedziel... w niedzielę wszystko odbywa się jakby w innym wymiarze. Mdli mnie od tego.

Ale nie piszę, żeby sobie ponarzekać. Wczoraj był za to dłuuugi spacerek z koleżanką i dziećmi. Piękna pogoda, cieplutko. Aż się na sercu lepiej zrobiło. Nawet moje huśtawka nastroju troszkę mniej się huśta :)

 

Bethi, co z tobą? Nie było mnie na forum, teraz przeczytałam

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja nie lubię niedziel...

Niedziele są nudne, i zawsze jest ta świadomość, że następnego dnia poniedziałek :D Ale na szczęście mnie to nie obchodzi. Podczas tygodnia wyłączam się z uczuć i dopiero w piątek zdaję sobie sprawę, że to już weekend :)aach...

Wczoraj był za to dłuuugi spacerek z koleżanką i dziećmi. Piękna pogoda, cieplutko. Aż się na sercu lepiej zrobiło. Nawet moje huśtawka nastroju troszkę mniej się huśta :)

Dobrze słyszeć ;)

 

A Bethi niech tu napisze do nas :) Co się dzieje hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethi odezwij się bo się martwię normlanie spac w nocy nie mogłam

po cichutku się odezwę że Bethi właśnie śpi i wszystko z nią ok ;)

właśnie przyjechałem z lasu ,nazbieraliśmy z żoną i dzieciakami wiaderko podgrzybków i prawdziwków ,będzie pyszny obiadek

smacznego, u mnie też obiadek ze świeżo zebranych grzybków... mniam :P

 

Mooni, .Tomek te niedziele trzeba sobie jakoś organizować - nie ma innego wyjścia (tak organizować jak np. soboty ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mąż chce wyjechac do pracy do Danii a mi to nie bardzo pasuje bo nie lubię być sama (ale przecież nie będę sama w domu bo mam dwóch synków,którzy będą ze mną no i rodzice z którymi mieszkam) :cry: ,no to dlaczego jest mi tak ciężko go wypuścić,chociaż tak w głębi duszy to fajnie by było gdyby pojechał :D:? Nie wiem już co robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lece do wyrka a jutro będziekolejny dzień kolejy bezsensowny dzień :twisted: chciala bym się nie obudzić jutro normanie juz mam dość bolów stanów typu juz nie moge dlużej mam dość eghhhhh AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ide spac dobranoc moze mi przejdzie do jutro jak zasnę napewno dlatego tak lubię spać bo nie czuje nic zupełnie nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kompem? Mr. Green hehe, nic innego mi do głowy nie przychodzi. A mój dzień właśnie tak przesiedziałem. Sposób na niedzielę.

No tak wyglądała większość mojej niedzieli. Ale czy pamiętam to? A pamiętam że sobie pojeździłem rowerem po okolicy a przed chwilą skończyłem przemiłą i przecudną rozmowę przez telefon ;) nie musi być cała niedziela zajęta. Gdy będzie w niej coś miłego a w szczególności wyjątkowego, nawet przez chwilę, to takiej niedzieli się nie zapomni długo.

a ja mam perypetii z lifeboxem tpsa ciąg dalszy szajsssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mój kuzyn oddał to szybciej niż kupił :lol:

 

Polina zdarza się ale nie przejmuj się - w końcu ludźmi tylko jesteśmy a głupota ludzką rzeczą jest ;)

 

Gosiulka Ty tak się nie zastanawiaj i nie rozważaj bo w konflikt wewnętrzny jeszcze popadniesz i co będzie ? ;)

Ja jeszcze do wyrka nie ide

Ja też nie ... a śpiochom misia do ręki i mówimy dobranoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna48 napisał:

a ja mam perypetii z lifeboxem tpsa ciąg dalszy szajsssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Mój kuzyn oddał to szybciej niż kupił

hhahahahahaha a ja 2 lata miałam normalną neo teraz to siostra i szwagier wzieli dla siebie tzn mamy razem ja nawet tel nie mam normlanego mam swerię bo to co oni wyprawiali z tym to się w głowie nie mieści miałam miec dalej normlanią ta co miałam ale wyszło jak wyszło kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrccccccccccccccccceeeeeeeeeee mam szajssssssssssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale samopoczucie pozytyw :)

Mooni tak trzymaj :D a jak coś boli, to znaczy że jeszcze żyjemy, nie ma tego złego...

 

Mnie humor też jak narazie dopisuje, choć muszę dziś jechać pozałatwiać pewne formalności i - co się za tym wiąże - stać w kolekach... wrrr jak ja tego nie cierpię!

Chociaż jest jeden plus - uśmiechnięte słoneczko i cudowna wprost temperatura, więc nie będzie tak źle!

 

Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna48-też mam liveboxa i niestety też wiem jaki to szzzzzzzzzaaaaaaaaajjjjjjjjjjsssssssssss. :(

Mooni,samotniczka-Ciesze się ze macie taki dobry humor!!!!

],Samotniczko-napewno wszystkie formalności uda Ci się dobrze pozalatwiać.Może nie będzie kolejek ;)

 

No a ja jade popołudniu do psychologa....mam nadzieej że dól mi przejdzie ;)

 

Ja również życzę Wszystkim milego,wspanialego i pełnego szczęścia i radości dnia!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a co to za insynuacje Question Laughing

Szkoda tylko, ze nie ma na nią lekarstwa Mr. Green

A żadnych insynuacji nie ma, czyste fakty :lol: Polina nic osobistego, to przecież jest drugą sprawiedliwą rzeczą oprócz śmierci - wszystkich dopada :lol:

hhahahahahaha a ja 2 lata miałam normalną neo teraz to siostra i szwagier wzieli dla siebie tzn mamy razem ja nawet tel nie mam normlanego mam swerię bo to co oni wyprawiali z tym to się w głowie nie mieści miałam miec dalej normlanią ta co miałam ale wyszło jak wyszło

nie możesz im wybić tych kombinacji z głowy? :P

Ale samopoczucie pozytyw :)

No i prawidłowo - reszta na drugim planie, to najważniejsze

Chociaż jest jeden plus - uśmiechnięte słoneczko i cudowna wprost temperatura, więc nie będzie tak źle!

No nie może być ;)

 

Pojeździłem sobie dzisiaj i siedzę teraz w domku, chwilowy brak koncepcji... coś trzeba będzie wymyślić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku dzięki i trzymam kciuki za wizytę u psychologa :) A tak wogóle to jakim cudem masz doła skoro rozsiewasz tyle optymizmu na tym forum...?

A humor na pewno Ci się poprawi gdy tylko wyjdziesz na zewnątrz i popatrzysz na piękną polską złotą jesień!

Powdychaj dzisiaj miłości i szczęścia, które unosi się w powietrzu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×