Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

A introwertyków jest z 50% społeczeństwa.
wg Wikipedii 25-46 % ale też jest hipoteza o rozkładzie normalnym czyli zbliżonej ilości intro i ekstrawertyków.

Introwersja i ekstrawersja ma różne nasilenie. Można być 98% introwertykiem jak Ja ale można też być np. 25% i w zasadzie nawet nie wiedzieć że się jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo wkurza mnie postrzeganie typu: wygadana osoba gadająca głupoty,ale wciąż gadająca - jest super,fajną osobą i lubianą przez wszystkich i takie tam,a np. osoba która mniej mówi,będąca powiedzmy np. takim typem fobika społecznego jest uważana za kogoś dziwnego tylko dlatego,że mało mówi i niekoniecznie chce się tej osobie przebywać wśród ludzi...A jak już się stara odzywać do ludzi to i tak mało to tej osobie daje,bo ludzie uważają tych normalnie gadających za "fajniejszych".....

Ja na przykład wolałbym introwertyczkę, taką która najbardziej lubi rozmawiać w 4 oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo wkurza mnie postrzeganie typu: wygadana osoba gadająca głupoty,ale wciąż gadająca - jest super,fajną osobą i lubianą przez wszystkich i takie tam,a np. osoba która mniej mówi,będąca powiedzmy np. takim typem fobika społecznego jest uważana za kogoś dziwnego tylko dlatego,że mało mówi i niekoniecznie chce się tej osobie przebywać wśród ludzi...A jak już się stara odzywać do ludzi to i tak mało to tej osobie daje,bo ludzie uważają tych normalnie gadających za "fajniejszych".....

Ja na przykład wolałbym introwertyczkę, taką która najbardziej lubi rozmawiać w 4 oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byloby ekstra gdybym spotkal introwertyczke ktora jest ekstra. :smile:

 

tylko, ze w przypadku introwertyczki, to juz raczej trudno oczekiwac pomocy w podrywie, trzeba samemu zabiegac, tak mi sie wydaje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byloby ekstra gdybym spotkal introwertyczke ktora jest ekstra. :smile:

 

tylko, ze w przypadku introwertyczki, to juz raczej trudno oczekiwac pomocy w podrywie, trzeba samemu zabiegac, tak mi sie wydaje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, właśnie o tym pisałam skupiacie się na nie mam,nie mogę znależć czyli na samych niedoskonałościach jak chcecie coś osiagnąć ruszyć naprzód nie zmieniający najpierw siebie i swojego nastawienia?na tym na czym się stale skupiacie tego macie coraz więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, właśnie o tym pisałam skupiacie się na nie mam,nie mogę znależć czyli na samych niedoskonałościach jak chcecie coś osiagnąć ruszyć naprzód nie zmieniający najpierw siebie i swojego nastawienia?na tym na czym się stale skupiacie tego macie coraz więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, właśnie o tym pisałam skupiacie się na nie mam,nie mogę znależć czyli na samych niedoskonałościach jak chcecie coś osiagnąć ruszyć naprzód nie zmieniający najpierw siebie i swojego nastawienia?na tym na czym się stale skupiacie tego macie coraz więcej.

 

I tu jest cała prawda. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, właśnie o tym pisałam skupiacie się na nie mam,nie mogę znależć czyli na samych niedoskonałościach jak chcecie coś osiagnąć ruszyć naprzód nie zmieniający najpierw siebie i swojego nastawienia?na tym na czym się stale skupiacie tego macie coraz więcej.

 

I tu jest cała prawda. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×