Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

:D Rozmowa Kochani, rozmowa :D

Sęk w tym, aby utrzymać ten dobry nastrój jak najdłużej. Własnymi siłami i staraniami. Z czasem to wchodzi w krew. I ten dobry stan utrzymuje się coraz dłużej, i dłużej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi all !

 

A mnie dziś zmogła choroba :?

 

Kolejny BEZalkoholowy weekend ... nie jestem w formie bo ... kupiłem zgrzewkę booster'ow (napoje red bull'o podobne) i wypiłem trzy :shock: , zwykle zgrzewka starczała do niedzieli wieczór :lol:

Siedze i napieprzam w jakieś głupie gry ... pozdrawiam wszystkich ...

 

PS. Może zrobimy kiedyś jakiś wątek przy piwku ? chyba że już taki jest ...

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie :roll: czytając Wasze posty mam wrażenie, że jakiś pesymizm przeleciał nad niektórymi. O nie robaczki :idea: Głowa do góry, wymuszać uśmiech na twarzy.........nie wyłamywać się . Proszę chyba o nie wiele :?: Dasz radę. Uwierz w siebie że dasz radę się uśmiechnąć. No, właśnie tak, tak. A teraz przywołaj myśli pozytywne , zmuś się, zaciśnij ząbki, a jak musisz to zmarszcz czoło, lecz przywołaj myśl najbardziej wesołą z własnego życia. Masz, masz zatrzymaj ją najdłużej jak tylko potrafisz. Co, odczuwasz rozluźnienie na całym ciele. Jesteś niesamowitym, wyjątkowym człowiekiem. Pamiętaj zawsze o tym. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo by opowiadać więc będzie krótko zwięźle i na temat ...

 

pozwalam się ranić tym ktorzy juz i tak mnie zranili czuje się wyprana z godności i wcale nie czuje się wyjątkowa :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza i doprowadza do wściekłości nie czuje się jak w domu naprawde nie czuje się jak w domu

Wiesz... ja to uczucie poznałem wyjeżdżając na wakacje do babci albo cioci, bo u siebie nigdy

nie wiem jak to jest po rozmowie z psychologiem czuje sie super pozniej stopniowo gorzej
No właśnie, ja też kiedy wyjdę od mojej pani doktor to czuję się super im dalej tym coraz słabiej, dobrze że chodzę do niej co tydzień, to rozmowa tak działa czy ta osoba?

Pewnie i osoba i rozmowa... najgorsze jest zamykanie się w domu, trzeba gdzieś koniecznie wychodzić, coś nieustannie robić, spędzenie całego dnia przed kompem lub jego znacznej części to istny masochizm i jeżeli ktoś może to niech robi cokolwiek by tego uniknąć.

PS. Może zrobimy kiedyś jakiś wątek przy piwku ? chyba że już taki jest ...

nie widziałem takiego ale pomysł niezły ;)

 

dżejem no to porządki jak się patrzy ;) ps. zdrówka tygryskowi życzę :)

 

wiaterek wróciłaś :D pozdrówka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuję świata tych ludzi. Gdy staram się być taka jak oni - okrutna, podła i bezwzględna - też im nie pasuje. Dawno się nie pociełam. Dawno nie wzięłam za dużo tabletek na raz. Ale nie mogła już. Nie tym razem. To jakaś pomyłka, że tu jestem - tu, wśród tych ludzi. Nie chcę tu być - to jakiś niesmaczny żart. Teraz mi wszystko jedno. Byle się nie obudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz wa mowię dobranoc miłych snów :-)
a tak na marginesie , jesteś wyjątkowa pomimo, że sama jeszcze w to nie wierzysz. Również życzę Tobie, sobie i pozostałym wspaniałych snów i
bez porannych ekscesów po obudzeniu Wink

( Witaj Piotr , miło Cię znowu ,,poczytać" :mrgreen:

 

:mrgreen: Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie wzięłam za dużo tabletek na raz. Ale nie mogła już. Nie tym razem. To jakaś pomyłka, że tu jestem - tu, wśród tych ludzi. Nie chcę tu być - to jakiś niesmaczny żart. Teraz mi wszystko jedno. Byle się nie obudzić.

Bethi co się stał????????????????? :cry::cry::cry:

To nie Twoje zycie nie Ty jestes tu przez pomyłkę to Ci wszyscy ludzie o ktorych piszesz ich tu nie powinno być skąd się biora tacy ludzie? ani sie do nich dopasować ani odciąć w sumie niewiadomo co zrobić ... Ale to Nie TY Bethi to oni są pomylką ci co ranią i kiedyś mi pisałas że nie watro stawac się zimną skałą skamienieliną więc posłuchaj rady ktorą dałas mi ;) Buziaki dzeki Wiatr dzięki Piotrek mam nadzieję że się wyśpię narazie ogladam głupie filmy na TVN :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuję świata tych ludzi.
bethi zostaw ten ich świat
Gdy staram się być taka jak oni - okrutna, podła i bezwzględna
ani tak nie postępuj. Jesteś świetną dziewczyną, nie zmieniaj tego dobra co masz w sobie, wielu już stanęło na nogi dzięki Tobie , Twojej wyrozumiałości, ciepła , wsparcia dla innych ot tak bezinteresownie.Twoje posty są niezmiernie ciepłe . I Ty mówisz, że to wszystko jest pomyłką. Jaka to pomyłka, że wielu Ci dziękuje za słowa wsparcia, otuchy. To to jest pomyłką. Co Ty mówisz bethi. Sama niejednokrotnie z uwagą czytałam i nadal czytam Twoje posty. Wiele dają do myślenia. Myślenia pozytywnego. Dobrego. Być może potrzebujesz trochę się zatrzymać odpocząć. Masz pełne prawo do odpoczynku. Sama wiesz , tabletki do kosz tam ich miejsce- śmietnik. A ty odpocznij, by nabrać sił i nadal rozpocząć pisać te wspaniałe posty , wiem jak wielu na forum z niech korzysta. Głowa do góry kochana bethi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam spore obawy że jest tu na forum osoba z mojej rodziny która czyta moje posty......

Byłem dzisiaj na weselu...nie bawilem sięw ogóle bo wpadłem w dół i w sumie w chorą zazdrośc

No a poza tym od dzisiaj jestem jedyną samotną osobą w rodzinie.

No i jeszcze okazało się że moge mieć problemy zdrowotne

2 GODzINY PÓŻNIEJ....

Buuu jak ja chcialbym mieć kogoś...... :( i być przez tą drugą osobe docenionym i kochanym....

Dzisiaj jak widziałem tylu młodych szczęśliwych ludzi to....myślałem że zwariuje....wiem że nigdy nie będe taki jak oni i że musze sam stworzyć siebie lepszego

Dobra koniec mojego marudzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi tule cię bardzo mocno! Proszę, nie mysl tak o sobie, to nie jest żadna pomyłka.Wydaje mi sie że najlepiej jest pomalutku budować sobie swój własny swiat i starać zapraszać do niego tylko wartych tego ludzi, reszte olać.

 

Darek każdego czasem zżera zazdrość, oby tylko nas nie zamroczyła ;) Trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja na chwile niedziela to taki dzien denny że kupa roboty jest tzn nie ja mama ma te swoje rzeczy do poprawiania i pisania nienawidze niedziel a tak wogle to dziś tez mi nie dali spać :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przyjechałem z lasu ,nazbieraliśmy z żoną i dzieciakami wiaderko podgrzybków i prawdziwków ,będzie pyszny obiadek ;) nazbieralibyśmy więcej ale napotkaliśmy dwie żmije i wolałem nie ryzykować ukąszenia,następnie podjechaliśmy do znajomych na kawkę i wszystko byłoby dobrze gdyby stary kocur nie ugryzł mojej córki :x biedna całą drogę płakała :cry: ale ogólnie było fajnie ,piękna pogoda i wyśmienite samopoczucie czego i wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tai to dobrze ja mam las pod nosem a nie mam z kim sie do niego wybrac :cry: jestem sama sama jak palec samiuteńka na tym pokur.... świecie pełnym łajz itp Bethi odezwij się bo się martwię normlanie spac w nocy nie mogłam :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×