Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, sprawa dziwna, bo to było bardziej działające na lewo call center, rano Ci kupowali doładowanie i dzwoniłaś po ludziach z prywatnego telefonu :roll:

a na rozmowie mówili co innego, a jak przyszłam do pracy to co innego, więc... szukam dalej :hide:

 

-- 15 mar 2013, 10:09 --

 

to nie jest śmieszne gdy 2/3 ofert pracy to call center :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, sprawa dziwna, bo to było bardziej działające na lewo call center, rano Ci kupowali doładowanie i dzwoniłaś po ludziach z prywatnego telefonu :roll:

a na rozmowie mówili co innego, a jak przyszłam do pracy to co innego, więc... szukam dalej :hide:

 

-- 15 mar 2013, 10:09 --

 

to nie jest śmieszne gdy 2/3 ofert pracy to call center :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, To prawda. W call center zarobić się wiele nie da. No chyba, że ma sie do tego predyspozycje i gadane.

 

Ten kraj jest jakiś poje*any. Dostałam staż w MOPS'ie, czekałam 9 dni, żeby mi odpowiedzieli, że przyjeli kogoś innego.

Teraz czekam na odpowiedź w sprawie stażu w Urzędzie Miasta.

Wszędzie wymagają doświadczenia, a na głupi staż się dostać nie można, bo przyjmują po znajomości. :!::!:

 

W międzyczasie z Łodzi dwa razy dzwonili do mnie w sprawie pracy. Chyba się załamię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, To prawda. W call center zarobić się wiele nie da. No chyba, że ma sie do tego predyspozycje i gadane.

 

Ten kraj jest jakiś poje*any. Dostałam staż w MOPS'ie, czekałam 9 dni, żeby mi odpowiedzieli, że przyjeli kogoś innego.

Teraz czekam na odpowiedź w sprawie stażu w Urzędzie Miasta.

Wszędzie wymagają doświadczenia, a na głupi staż się dostać nie można, bo przyjmują po znajomości. :!::!:

 

W międzyczasie z Łodzi dwa razy dzwonili do mnie w sprawie pracy. Chyba się załamię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×