Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

MamSwojePoglady, znowu musiałam z pracy zrezygnować, ale już pisałam tutaj że nieciekawe warunki tam miałam, ale to nic, bo właśnie jadę do centrum handlowego roznieść cv po sklepach, a przy okazji kupię sobie sznurówki do glanów i do trafiki po tabakę :yeah:

 

-- 14 mar 2013, 15:57 --

 

na dodatek ze stresu zostawiłam tam swój kubek i już go nie odzyskam :evil:

 

-- 14 mar 2013, 16:14 --

 

tak więc czas roznieść cały ten plik aplikacji :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, znowu musiałam z pracy zrezygnować, ale już pisałam tutaj że nieciekawe warunki tam miałam, ale to nic, bo właśnie jadę do centrum handlowego roznieść cv po sklepach, a przy okazji kupię sobie sznurówki do glanów i do trafiki po tabakę :yeah:

 

-- 14 mar 2013, 15:57 --

 

na dodatek ze stresu zostawiłam tam swój kubek i już go nie odzyskam :evil:

 

-- 14 mar 2013, 16:14 --

 

tak więc czas roznieść cały ten plik aplikacji :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadko tu piszę, ale potrzebuję kopnięcia w tyłek...

 

impreza dziś jest u znajomych, a mi się tak nie chce iść >.< boję się, że będę tam siedziała z boku jak jakiś alien i wszyscy zobaczą, że jestem do niczego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadko tu piszę, ale potrzebuję kopnięcia w tyłek...

 

impreza dziś jest u znajomych, a mi się tak nie chce iść >.< boję się, że będę tam siedziała z boku jak jakiś alien i wszyscy zobaczą, że jestem do niczego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, dokładnie tak jak ja 8) napatrz się dobrze.

a tak serio, to całe życie udaję kogoś wygadanego, więc boję się, że wyda się, jaka jestem naprawdę. dziwne to lęki, ale takie już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, dokładnie tak jak ja 8) napatrz się dobrze.

a tak serio, to całe życie udaję kogoś wygadanego, więc boję się, że wyda się, jaka jestem naprawdę. dziwne to lęki, ale takie już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, zawsze mogę nie iść, więc kiepska to pułapka;p

 

dzięki, niecierpliwy, postaram się pamiętać. masz rację, za bardzo się staram, taki typ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, zawsze mogę nie iść, więc kiepska to pułapka;p

 

dzięki, niecierpliwy, postaram się pamiętać. masz rację, za bardzo się staram, taki typ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik ta pulapka jest taka, ze udajac kogos innego dla jakichs profitow uzaleznilas sie od tego udawania, wiec idz na impre, skrusz ten udawany wizerunek. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik ta pulapka jest taka, ze udajac kogos innego dla jakichs profitow uzaleznilas sie od tego udawania, wiec idz na impre, skrusz ten udawany wizerunek. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mam wybitnie dobry dzień, to nie, ale to się rzadko zdarza. I tak, wiem, unikanie spotkań nie jest rozwiązaniem, dlatego wolę się raczej wybrać. Ale to wszystko jest takie stresujące ;p

 

-- 14 mar 2013, 17:03 --

 

zmienny, toć chyba oszalałeś :mrgreen: jak skruszę wizerunek, to chyba wreszcie do psychiatry trafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mam wybitnie dobry dzień, to nie, ale to się rzadko zdarza. I tak, wiem, unikanie spotkań nie jest rozwiązaniem, dlatego wolę się raczej wybrać. Ale to wszystko jest takie stresujące ;p

 

-- 14 mar 2013, 17:03 --

 

zmienny, toć chyba oszalałeś :mrgreen: jak skruszę wizerunek, to chyba wreszcie do psychiatry trafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×