Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, taka wizja mnie nie przeraża , bo nie ma nic gorszego od kobiecych wywodów :P znów będziemy płakać całą noc przez śmierć mufasy :why::P

kapseicyna, a kto jest tym dzieckiem oazy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, taka wizja mnie nie przeraża , bo nie ma nic gorszego od kobiecych wywodów :P znów będziemy płakać całą noc przez śmierć mufasy :why::P

kapseicyna, a kto jest tym dzieckiem oazy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, nie było mnie wtedy , ale teraz zerknąłem kilka stron wcześniej i nie wygląda to za ciekawie skoro bóg ci się objawia ... może warto się udać do psychiatry

Snejana, ma siostra racje coś sobie ubzdurałem( kobietom zawsze trzeba przytakiwać dla świętego spokoju ) no może być :D ooo znalazła się ta co nie płakała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, nie było mnie wtedy , ale teraz zerknąłem kilka stron wcześniej i nie wygląda to za ciekawie skoro bóg ci się objawia ... może warto się udać do psychiatry

Snejana, ma siostra racje coś sobie ubzdurałem( kobietom zawsze trzeba przytakiwać dla świętego spokoju ) no może być :D ooo znalazła się ta co nie płakała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, dobrze ma siostra racje tak właśnie trzeba :P tak siostra wyła , że łzy mieliśmy do kostek , dobrze , że wyłączyłem w porę , bo by nas powódż czekała :P

kapseicyna, to może masz takie objawy z tego braku snu , ile już nie śpisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, dobrze ma siostra racje tak właśnie trzeba :P tak siostra wyła , że łzy mieliśmy do kostek , dobrze , że wyłączyłem w porę , bo by nas powódż czekała :P

kapseicyna, to może masz takie objawy z tego braku snu , ile już nie śpisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×