Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie mi sie wydaje,ze nie jest ze mna tak zle

ale ja sie zawsze do kazdego porownuje

i przy moich kolezankach jestem gruba :D

ale nie no chcialabym miec chociaz te 165 wzrostu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mi sie wydaje,ze nie jest ze mna tak zle

ale ja sie zawsze do kazdego porownuje

i przy moich kolezankach jestem gruba :D

ale nie no chcialabym miec chociaz te 165 wzrostu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, jak byś mieszkała w Stanach czy Anglii to by cię za chuderlaka uznały a co do wzrostu to zawsze możesz buty na obcasie założyć zresztą u kobiet wzrost ma drugorzędne znaczenie wielu facetów wręcz lubi niskie ode mnie wszystkie kobiety są dużo niższe i czy ma 160 czy 165 to nawet nie zauważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, jak byś mieszkała w Stanach czy Anglii to by cię za chuderlaka uznały a co do wzrostu to zawsze możesz buty na obcasie założyć zresztą u kobiet wzrost ma drugorzędne znaczenie wielu facetów wręcz lubi niskie ode mnie wszystkie kobiety są dużo niższe i czy ma 160 czy 165 to nawet nie zauważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no mi sie wlasnie wydaje, ze nie jestem jakas gruba

ale w porownaniu do kolezanek z klasy to jestem sloniem

bo one waza w przedziale 45-48 ze wzrostem 173

Jezu. Dlatego właśnie całą mafię modno-kosmetyczną trzeba wysłać do gazu.

zauważyłem że pełno na portalach internetowych typu w.p, onet jest krzykliwych tytułów typu przytyła, gruba odnośnie celebrytów po czym okazuje się że 90% z nich wcale nie jest gruba często bardzo szczupła. Wiadomo że takie wiadomości się dobrze sprzedają ale też trochę zaburzają rzeczywistość wiele dziewczyn zwłaszcza młodych może dojść do błędnych wniosków i popaść w kompleksy czy anoreksje. Nie wiem czy to głupota autorów czy chęć zwrócenia uwagi bo raczej nie podejrzewam ich o to że są gejami-modystami lansującymi anorektyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no mi sie wlasnie wydaje, ze nie jestem jakas gruba

ale w porownaniu do kolezanek z klasy to jestem sloniem

bo one waza w przedziale 45-48 ze wzrostem 173

Jezu. Dlatego właśnie całą mafię modno-kosmetyczną trzeba wysłać do gazu.

zauważyłem że pełno na portalach internetowych typu w.p, onet jest krzykliwych tytułów typu przytyła, gruba odnośnie celebrytów po czym okazuje się że 90% z nich wcale nie jest gruba często bardzo szczupła. Wiadomo że takie wiadomości się dobrze sprzedają ale też trochę zaburzają rzeczywistość wiele dziewczyn zwłaszcza młodych może dojść do błędnych wniosków i popaść w kompleksy czy anoreksje. Nie wiem czy to głupota autorów czy chęć zwrócenia uwagi bo raczej nie podejrzewam ich o to że są gejami-modystami lansującymi anorektyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, powiem tak, amatorsko zajmuję się fotografią i spotykam się nie raz na sesjach z dziewczynami, które starają się o miejsce w agencjach modelek, są ładne, figurę też mają niezłą, a wiecznie marudzą że są grube, że muszą zrzucić kilka kilogramów :roll: kiedyś miałam zwyczaj przynoszenia do "pracy" ciastek i kawy, których nie tknęły, bo słodycze, bo za dużo cukrów itp skąd się bierze te chore myślenie? :shock: wystające żebra, łopatki, ręce jak patyki nie są sexy, chociaż sama tak wyglądam, ale ja się nie katuję dietami, a bezsilnie próbuję przytyć :roll:

 

-- 13 mar 2013, 08:57 --

 

carlosbueno, ale to one właśnie bardzo często są wzorcem dla nastolatek :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, powiem tak, amatorsko zajmuję się fotografią i spotykam się nie raz na sesjach z dziewczynami, które starają się o miejsce w agencjach modelek, są ładne, figurę też mają niezłą, a wiecznie marudzą że są grube, że muszą zrzucić kilka kilogramów :roll: kiedyś miałam zwyczaj przynoszenia do "pracy" ciastek i kawy, których nie tknęły, bo słodycze, bo za dużo cukrów itp skąd się bierze te chore myślenie? :shock: wystające żebra, łopatki, ręce jak patyki nie są sexy, chociaż sama tak wyglądam, ale ja się nie katuję dietami, a bezsilnie próbuję przytyć :roll:

 

-- 13 mar 2013, 08:57 --

 

carlosbueno, ale to one właśnie bardzo często są wzorcem dla nastolatek :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1 zdjeciu normalne fajne zdrowe kobiety

 

na 2 zdjeciu pupa chuderlaka co mysli, ze bedzie zgrabna dzieki glodowce.

 

 

na 3 zdjeciu pupa ksztaltna, jedrna, wypracowana dzieki cwiczeniom na silowni (przysiadom).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1 zdjeciu normalne fajne zdrowe kobiety

 

na 2 zdjeciu pupa chuderlaka co mysli, ze bedzie zgrabna dzieki glodowce.

 

 

na 3 zdjeciu pupa ksztaltna, jedrna, wypracowana dzieki cwiczeniom na silowni (przysiadom).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×