Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, przykro mi. :(

Ja mam trzy sunie... kundelka, niedorobionego dobermana i wyżła. Wszystkie adoptowane.

A od zawsze zakochana jestem w ONkach... mamy mała organizacje wspierającą je w potrzebie.

Miałaś PON-a, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ale to niedorobiony doberman ( czytaj lekko zkundlony ;) )

oj... no z nią to się nie boję o połnocy wyjść :mrgreen: robi dużo hałasu i odstrasza ludzi... ale gryźć nie umie... jest największą przytulanką i najwierniejszym psem na świecie :Dale ciii.... nikt o tym wiedzieć nie musi :mrgreen:

 

-- 12 mar 2013, 16:56 --

 

zmienny, poza tym wracajac do dobermanów... i ras uznawanych za agresywne... wszystko zalezy od własciciela i od jego wiedzy i wychowania tego psa

 

-- 12 mar 2013, 16:58 --

 

Saiga, ja Ci mówiła, że nie zapomnę :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ale to niedorobiony doberman ( czytaj lekko zkundlony ;) )

oj... no z nią to się nie boję o połnocy wyjść :mrgreen: robi dużo hałasu i odstrasza ludzi... ale gryźć nie umie... jest największą przytulanką i najwierniejszym psem na świecie :Dale ciii.... nikt o tym wiedzieć nie musi :mrgreen:

 

-- 12 mar 2013, 16:56 --

 

zmienny, poza tym wracajac do dobermanów... i ras uznawanych za agresywne... wszystko zalezy od własciciela i od jego wiedzy i wychowania tego psa

 

-- 12 mar 2013, 16:58 --

 

Saiga, ja Ci mówiła, że nie zapomnę :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, na pewno umie gryzc, ale Ciebie nie chce.

 

co do ras agresywnych, to chyba trzeba miec mocny charakter do takich zwierzat bo one probuja dominowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, na pewno umie gryzc, ale Ciebie nie chce.

 

co do ras agresywnych, to chyba trzeba miec mocny charakter do takich zwierzat bo one probuja dominowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, na pewno umie, jak każdy... ale nie ugryzła jeszcze nigdy nikogo. Kwestia wychowania. N pewno gdyby doszło do sytuacji gdyby ktos mnie zaatakował zareagowałaby.

 

A co do ras agresywnych... rzeczywiscie trzeba mieć twardą rękę ( i nie mówie tu wcale o biciu) trzeba być konsekwentnym, znać się na charakterze danej rasy i z psa rasy ogólnie uznawanej za morderców można "zrobić" wspaniałych towarzyszy. Tylko trzeba wiedzieć jak psa prowadzić. Znam wiele TTB, które są największymi pieszczochami i widząc obcego nie marzą o niczym innym jak tylko o tym by ten obcy je pogłaskał i się pobawił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, na pewno umie, jak każdy... ale nie ugryzła jeszcze nigdy nikogo. Kwestia wychowania. N pewno gdyby doszło do sytuacji gdyby ktos mnie zaatakował zareagowałaby.

 

A co do ras agresywnych... rzeczywiscie trzeba mieć twardą rękę ( i nie mówie tu wcale o biciu) trzeba być konsekwentnym, znać się na charakterze danej rasy i z psa rasy ogólnie uznawanej za morderców można "zrobić" wspaniałych towarzyszy. Tylko trzeba wiedzieć jak psa prowadzić. Znam wiele TTB, które są największymi pieszczochami i widząc obcego nie marzą o niczym innym jak tylko o tym by ten obcy je pogłaskał i się pobawił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×