Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

L.E., może lepiej jak daję niż na tych hormonach co moja jest i taka osowiała choć bardzo jeszcze szczenięca po mimo 3 latek.

Suczkę mam co na inne suczki skacze.Mam lesbijkę :mrgreen: a też jest na hormonach i na Brata też ta suczka skakała :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., może lepiej jak daję niż na tych hormonach co moja jest i taka osowiała choć bardzo jeszcze szczenięca po mimo 3 latek.

Suczkę mam co na inne suczki skacze.Mam lesbijkę :mrgreen: a też jest na hormonach i na Brata też ta suczka skakała :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, wszystko bedzie dobrze :) Moja kicia wczolgala sie w ustronne miejsce i wyszla po dwoch dniach jak nowa :D A Killer spal w lozku i mi sie zlal bo nie czul po narkozie :D i tez potem bardzo szybko doszedl do siebie. Balam sie czy da rade chodzic w kolnierzu bo to straszny histeryk ale o dziwo nie bylo problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, wszystko bedzie dobrze :) Moja kicia wczolgala sie w ustronne miejsce i wyszla po dwoch dniach jak nowa :D A Killer spal w lozku i mi sie zlal bo nie czul po narkozie :D i tez potem bardzo szybko doszedl do siebie. Balam sie czy da rade chodzic w kolnierzu bo to straszny histeryk ale o dziwo nie bylo problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, moje ważą po 10 kg więc 4 tabletki + dwie dla dwóch kocurków.Zdziwiłam się bo mocno podrożały.

 

Dziś kupiłam psiakom tabletki witaminowe.Zaczynamy kurację.To są jakieś roślinne dla dorosłych psów trochę jak homoopatyczne dla ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, moje ważą po 10 kg więc 4 tabletki + dwie dla dwóch kocurków.Zdziwiłam się bo mocno podrożały.

 

Dziś kupiłam psiakom tabletki witaminowe.Zaczynamy kurację.To są jakieś roślinne dla dorosłych psów trochę jak homoopatyczne dla ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje kocisko wlazło dziś na drabinę, ale zejść już samo nie dało rady. Na szczęścia akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem, chociaż przez cały czas miałam wrażenie, że zaraz spadnie mi na twarz i spadniemy z drabiny razem :shock:

doznałam lekkich obrażeń w postaci zadrapań, a kocur biega teraz zestresowany po mieszkaniu :roll:

 

92bcb8c207069.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×