Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      54
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy więcej nie wrócę do tego leku. Niby działał sedująco, praktycznie cały czas chodziłem senny, w dzień musiałem położyć się. A pomimo względnego spokoju ciała, że tak to nazwę, to miałem poczucie, że te wszystkie emocje i napięcie są jakby pod spodem i nadal mnie męczyły. I też problem, żeby się dobudzić następnego dnia. Dawki jak pamiętam 15-15-50, a później 30-30-50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie do chlorprotiksenu jeszcze biore solian. po solianie mam spanie dobre, ale solian powoduje depresje, dlatego chlorprotiksen przyszedl mi z pomoca i juz depresji po solianowej nie mam. dzialanie antydepresyjne chlorprotiksenu jest dobre gdy biore 15mg 1-0-1 albo 1-0-2, ale ten drugi wariant musze sprawdzic na dluzsza mete. z kolei na spanie ten lek w ogole sie nie nadaje. bralem nawet 150mg chlorprotiksenu na noc i wyspany bylem srednio, ale za na na drugi dzien byla silna sedacja, zwezone zrenice, ubustwo mowy, ogolnie bylo bardzo zle. czyli juz nigdy wiecej nie wejde na dawke powyzej 30mg, bo wtedy silna sedacja, a chlorprotiksen w moim przypadku mial byc na spanie.

 

-- 07 sty 2013, 07:38 --

 

powiem wam, ze dawka 50mg to jest pomylka. 15mg jak najbardziej jest super przeciwdepresyjne, 30mg dopiero testuje, ale 50mg to juz jest zle.

 

-- 08 sty 2013, 06:55 --

 

jednak ten lek to pomylka w kazdej dawce nawet najnizszej. rece, nogi jak z waty, dziury w pamieci, trudnosci z wyslawianiem sie, ogolna sedacja. koncze z tym lekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam chlorprotiksen. jakoze teraz z rana biore solian 100mg na aktywizacje i po nim mam niepokoj to 100mg chlorprotiksenu na wieczor jest super na noc i wystarczy na caly dzien, a jak bedzie malo to dorzuce 15mg albo 30mg z rana. a powiem, ze dobrze mi sie spi na chlorprotiksenie i wzglednie malo skutkow ubocznych ma i uwazam go za skuteczny na lęki i niepokoj. zamuly jakiejs wiekszej nie zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetny lek, biorę 50 mg rano i popołudniu oraz setkę na noc. Przez pierwszy tydzień byłam nie przytomna po zażyciu tego leku, strasznie usypiał, ale później chyba organizm się przyzwyczaił i jestem zadowolona z jego działania. Świetnie usypia i uspokaja. Nigdy w życiu nie byłam tak spokojna, jak po chloro. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dostałem ten lek wczoraj . Nie było efektów ubocznych . Spałem nie najgorzej , tylko dzisiaj rano troszeczke sie nie mogłem dobudzić. Dostałem ten lek na leki i bezsenność .Na początku rano ,po południu 15mg , wieczorem 30. Co 3 dni mam zwiekszać az do 3 razy dziennie po 3. Biorę dodatkowo 150mg wenlafaksyny .Czy to dobry lek na leki , bo na depresje bardzo skutecznie działa wenyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dostałem ten lek wczoraj . Nie było efektów ubocznych . Spałem nie najgorzej , tylko dzisiaj rano troszeczke sie nie mogłem dobudzić. Dostałem ten lek na leki i bezsenność .Na początku rano ,po południu 15mg , wieczorem 30. Co 3 dni mam zwiekszać az do 3 razy dziennie po 3. Biorę dodatkowo 150mg wenlafaksyny .Czy to dobry lek na leki , bo na depresje bardzo skutecznie działa wenyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×