Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem psychoterapeuta powinien pracowac z ludzmi w terenie tez, przykladowo jak ktos jest niesmialy do dziewczyn to godzina rozmowy pozniej wyjscie w teren i godzina podrywu, oczywiscie wszystko grzecznie, z szacunkiem.

psycholog Detektywa Monka umówiła go z jakąś dziewczyną podobna do niego także czasami tak działają to chyba jednak rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem psychoterapeuta powinien pracowac z ludzmi w terenie tez, przykladowo jak ktos jest niesmialy do dziewczyn to godzina rozmowy pozniej wyjscie w teren i godzina podrywu, oczywiscie wszystko grzecznie, z szacunkiem.

psycholog Detektywa Monka umówiła go z jakąś dziewczyną podobna do niego także czasami tak działają to chyba jednak rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostrawiatru

 

no chyba nie ma, ale nie wiem czemu, chocby terapeuta zobaczyl jak reaguje cos doradzil.

 

szczerze to nie wiem za co oni biora srednio 100zl za godzine, za tyle to masz personalna nauke w wielu dziedzinach, zwiazana z jakims ryzykiem, np. instruktor snowbordu.

Carlosbueno

 

tak ona bardzo nieszablonowo sie zachowala i fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostrawiatru

 

no chyba nie ma, ale nie wiem czemu, chocby terapeuta zobaczyl jak reaguje cos doradzil.

 

szczerze to nie wiem za co oni biora srednio 100zl za godzine, za tyle to masz personalna nauke w wielu dziedzinach, zwiazana z jakims ryzykiem, np. instruktor snowbordu.

Carlosbueno

 

tak ona bardzo nieszablonowo sie zachowala i fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O detektywie monku słyszałam, wydaje mi się , że nie powinno tak być, ale jeśli jemu się podoba to tylko się cieszyć.

akurat Detektyw to nieco inna para kaloszy bo on jest lekko opóźniony intelektualnie i na to rentę ma i takim ludziom trzeba w tym pomóc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O detektywie monku słyszałam, wydaje mi się , że nie powinno tak być, ale jeśli jemu się podoba to tylko się cieszyć.

akurat Detektyw to nieco inna para kaloszy bo on jest lekko opóźniony intelektualnie i na to rentę ma i takim ludziom trzeba w tym pomóc

Ja jestem upośledzona umysłowo i jakoś nikt z tego tytułu mi nie pomaga.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O detektywie monku słyszałam, wydaje mi się , że nie powinno tak być, ale jeśli jemu się podoba to tylko się cieszyć.

akurat Detektyw to nieco inna para kaloszy bo on jest lekko opóźniony intelektualnie i na to rentę ma i takim ludziom trzeba w tym pomóc

Ja jestem upośledzona umysłowo i jakoś nikt z tego tytułu mi nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O detektywie monku słyszałam, wydaje mi się , że nie powinno tak być, ale jeśli jemu się podoba to tylko się cieszyć.

bo on jest lekko opóźniony intelektualnie

 

 

przyganiał kocioł garnkowi :mrgreen::mrgreen:

no ale on przynajmniej na to rentę pobiera.

Mi by nie dali bo mam studia skończone i to na 5-tkę ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O detektywie monku słyszałam, wydaje mi się , że nie powinno tak być, ale jeśli jemu się podoba to tylko się cieszyć.

bo on jest lekko opóźniony intelektualnie

 

 

przyganiał kocioł garnkowi :mrgreen::mrgreen:

no ale on przynajmniej na to rentę pobiera.

Mi by nie dali bo mam studia skończone i to na 5-tkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×