Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

znudzona-ona, wiesz... jak ostatnio moja mała miała zapalenie pecherza ja juz sobie wmowilam ze to rak... ech...one daja mi siłe i chęć do życia... a mordka na kolanach gdy płaczę... stawia mnie do pionu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, wiesz... jak ostatnio moja mała miała zapalenie pecherza ja juz sobie wmowilam ze to rak... ech...one daja mi siłe i chęć do życia... a mordka na kolanach gdy płaczę... stawia mnie do pionu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, moja sunia nie ma cieczki bo jest na hormonach ale tyje po tym i jest osowiała oraz uległa wobec pieska-samca alfa by mogła by mu czasem się odciąć i go dziabnąć za jego warczenie.najgorsze jest to jej lenistwo i senność,prawie nie z chodzi z kanapy,a to była bardzo żywa,energiczna sunia.

 

jaga70, piękne.A przedstawisz je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, moja sunia nie ma cieczki bo jest na hormonach ale tyje po tym i jest osowiała oraz uległa wobec pieska-samca alfa by mogła by mu czasem się odciąć i go dziabnąć za jego warczenie.najgorsze jest to jej lenistwo i senność,prawie nie z chodzi z kanapy,a to była bardzo żywa,energiczna sunia.

 

jaga70, piękne.A przedstawisz je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaga70, o matko przesłodka jakie pluszaczki kochane :) w sam raz do tulenia na kolankach

Dzięki :o Nie tylko na kolanach ;) Jako, że ja kobieta samotna i bezdzietna te małe waryjaty śpią ze mą, jedzą i praktycznie tam gdzie ja tam i one ;)

Większy To Oli, a mniejszy Haszu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×