Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ludu mam pytanie:

Jutro zaczynam staż,więc muszę sie przestawic na wstawanie poranne i wczesne iście spać.

Także powieniem już się kłaść,ale ciężko mi zasnąć gdy ktoś łazi coś robi w domu. Kupilem sobie zatyczki do uszu, szybe w drzwiach zasłoniłem kocem.

Czy ktoś wie czy sa jakies lekkie środki nasenne które nie sprawia że prześpie 30 godzin a wstane o tej 6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludu mam pytanie:

Jutro zaczynam staż,więc muszę sie przestawic na wstawanie poranne i wczesne iście spać.

Także powieniem już się kłaść,ale ciężko mi zasnąć gdy ktoś łazi coś robi w domu. Kupilem sobie zatyczki do uszu, szybe w drzwiach zasłoniłem kocem.

Czy ktoś wie czy sa jakies lekkie środki nasenne które nie sprawia że prześpie 30 godzin a wstane o tej 6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, no taaak, już 22 mamy, a ja się czuję jakby się dzień zaczynał :D

 

 

a w Krakowie juz 23.00 :)

 

Hasacz, poloz sie w ciszy i nie ruszaj sie, jak mysli beda za czyms gonic to sprowadzaj je do ciala z powrotem. lepsze niz ziolka, na mnie zadne ziolka nie dzialaly.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, no taaak, już 22 mamy, a ja się czuję jakby się dzień zaczynał :D

 

 

a w Krakowie juz 23.00 :)

 

Hasacz, poloz sie w ciszy i nie ruszaj sie, jak mysli beda za czyms gonic to sprowadzaj je do ciala z powrotem. lepsze niz ziolka, na mnie zadne ziolka nie dzialaly.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×