Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

A dziś mama mi powiedziała bardzo mądre i prawdziwe słowa .Mama wie ,że mówię swojej psycholog ,że mam na nią ochotę , na to mama i powiedziała tak, ty nie kochasz swojej psycholog tylko masz ochotę z nią na seks .

ot, Ameryka;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś mama mi powiedziała bardzo mądre i prawdziwe słowa .Mama wie ,że mówię swojej psycholog ,że mam na nią ochotę , na to mama i powiedziała tak, ty nie kochasz swojej psycholog tylko masz ochotę z nią na seks .

ot, Ameryka;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ha a ja mam z kobieta i co mam powiedzieć? :P

 

-- 12 mar 2013, 16:34 --

 

zmienny, wydaje mi się że i to co powiedział detektyw może mieć znaczenie terapeutyczne... bo jak zaproponował psycholog seks, to może potem innym kobietom będzie miał łatwiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ha a ja mam z kobieta i co mam powiedzieć? :P

 

-- 12 mar 2013, 16:34 --

 

zmienny, wydaje mi się że i to co powiedział detektyw może mieć znaczenie terapeutyczne... bo jak zaproponował psycholog seks, to może potem innym kobietom będzie miał łatwiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, bo to wcale nie jest łatwo iść...

 

ja się opierałem 6 miesięcy żeby pójść... ostatecznie, wręcz za bezpośrednią namową jednej osoby z tego forum, postanowiłem iść.

 

ale jak ktoś twierdzi że nie pójdzie i wymyśla różne powody żeby nie iść, to go rozumiem, bo to okropnie trudna decyzja, przynajmniej dla mnie.

 

tylko żeby jeszcze to pomogło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, bo to wcale nie jest łatwo iść...

 

ja się opierałem 6 miesięcy żeby pójść... ostatecznie, wręcz za bezpośrednią namową jednej osoby z tego forum, postanowiłem iść.

 

ale jak ktoś twierdzi że nie pójdzie i wymyśla różne powody żeby nie iść, to go rozumiem, bo to okropnie trudna decyzja, przynajmniej dla mnie.

 

tylko żeby jeszcze to pomogło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem psychoterapeuta powinien pracowac z ludzmi w terenie tez, przykladowo jak ktos jest niesmialy do dziewczyn to godzina rozmowy pozniej wyjscie w teren i godzina podrywu, oczywiscie wszystko grzecznie, z szacunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem psychoterapeuta powinien pracowac z ludzmi w terenie tez, przykladowo jak ktos jest niesmialy do dziewczyn to godzina rozmowy pozniej wyjscie w teren i godzina podrywu, oczywiscie wszystko grzecznie, z szacunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×