Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, ale to dla profesjonalistow pewnie, chociaz moze zostalbym sobie pro. jeszcze sie zastanowie. :idea: Fajne foty trzaskasz btw, pozwolilem sobie luknac. 8)

 

carola, ja tez dzisiaj w domu caly dzien, ale ja lubie spedzac czas w domu, wiec nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale to dla profesjonalistow pewnie, chociaz moze zostalbym sobie pro. jeszcze sie zastanowie. :idea: Fajne foty trzaskasz btw, pozwolilem sobie luknac. 8)

 

carola, ja tez dzisiaj w domu caly dzien, ale ja lubie spedzac czas w domu, wiec nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, a ja oczywiście pierwsza chora :/ Tyle że u mnie grypa = bolący kręgosłup = chore zatoki = ile tam jeszcze tego złego wlezie xD Prawie cały tydzień byłam na zwolnieniu, bo się zatrułam nieźle. A teraz mam wracać - i grypa... Life is brutal xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, a ja oczywiście pierwsza chora :/ Tyle że u mnie grypa = bolący kręgosłup = chore zatoki = ile tam jeszcze tego złego wlezie xD Prawie cały tydzień byłam na zwolnieniu, bo się zatrułam nieźle. A teraz mam wracać - i grypa... Life is brutal xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :105: nie wiem czy dobrze odczytuje intencje, ale wydobywasz piekno z codziennosci, a ja inna taktyke przyjme, bede pstrykal niecodzienne rzeczy, ktore nawet jak schrzanie fotke to przyciagna uwage. Niedawno spotkalem stado saren i zalowalem, ze nie mam aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×