Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to moze byc nerwica lękowa?


icrew

Rekomendowane odpowiedzi

rixaa, Ja mu proponuję na próbę , s próbowanie leku uspokajającego , aby s prawdzić czy objawy są na tle nerwowym, a sertalina jest antydepresantem do dłuższego stosowania i absolutnie nie do użytku bez zalecenia lekarza.

 

icrew, To samo tyczy się venlectine to już antydepresant i można go brać tylko na zalecenie lekarza.

 

Leki uspokajające działają natychmiast , tj około 1/2 godziny od podania i jeśli Twoje objawy są na tle nerwowym powinny je wyeliminować, ale tak jak już wspomniałam nie są to leki do dłuższego stosowania bo silnie uzależniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rixaa, Ja mu proponuję na próbę , s próbowanie leku uspokajającego , aby s prawdzić czy objawy są na tle nerwowym, a sertalina jest antydepresantem do dłuższego stosowania i absolutnie nie do użytku bez zalecenia lekarza.

 

icrew, To samo tyczy się venlectine to już antydepresant i można go brać tylko na zalecenie lekarza.

 

Leki uspokajające działają natychmiast , tj około 1/2 godziny od podania i jeśli Twoje objawy są na tle nerwowym powinny je wyeliminować, ale tak jak już wspomniałam nie są to leki do dłuższego stosowania bo silnie uzależniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec xanax np nie jest antydepresantem tylko lekiem mocnym co wycisza uklad nerwowy tak?

Powinien szybko zadzialac i jesli jest to od ukladu nerwowego to to uczucie ciezkiego oddychania powinno mi zniknac? Nawet jak to mam juz 8 miesiecy non stop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec xanax np nie jest antydepresantem tylko lekiem mocnym co wycisza uklad nerwowy tak?

Powinien szybko zadzialac i jesli jest to od ukladu nerwowego to to uczucie ciezkiego oddychania powinno mi zniknac? Nawet jak to mam juz 8 miesiecy non stop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie zastanawiam czy to nerwica bo kurde dzis rano sie obudzilem to mam taki mocny scisk w glowie od razu i takie palenie w niej.

Ale rezonans, tomografia nic nie pokazala. Tylko jeszcze nad tymi bakteriami sie zastanawiam ale bralem rok czasu antybiotyki w protokole wiec chyba by raczej wybily potencjalna chlamydie czy inna...

Czy nerwicy moze byc taki scisk, palenie w glowie 24h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie zastanawiam czy to nerwica bo kurde dzis rano sie obudzilem to mam taki mocny scisk w glowie od razu i takie palenie w niej.

Ale rezonans, tomografia nic nie pokazala. Tylko jeszcze nad tymi bakteriami sie zastanawiam ale bralem rok czasu antybiotyki w protokole wiec chyba by raczej wybily potencjalna chlamydie czy inna...

Czy nerwicy moze byc taki scisk, palenie w glowie 24h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni troche zmienilem nastawienie i nie lapia mnie juz te ataki :)

Ale odczuwam caly czas taki scisk w glowie i ten oddech jest caly czas ciezszy niz powinien byc... czy to moze minac po jakims czasie czy raczej bede musial wziac jakies uspokajacze na jakis czas typu xanax czy sertralina?

 

-- 04 mar 2013, 21:47 --

 

Wlasnie otrzymalem maila od swojego lekarza ILADS.

 

"...Najprawdopodobniej nie mamy już do czynienia ani z bartonellą ani chlamydiami, pozostaje do rozwiązania problem grzybicy i Pana psyche. Do rozwiązania obu tych spraw nie potrzebuje Pan mnie, tylko kogoś bliżej Pana, bo ja swoje leczenie u Pana zakonczyłem. Pozdrawiam. "

 

Wiec raczej nie mam juz bakterii tylko nerwice somatyczna... jesli oczywiscie taka nerwica moze dawac objawy 24 godziny na dobe takie jak scisk w glowie z roznym nasileniem i uczucie ciezkosci oddechu. Odczuwam je non stop tylko z roznym nasileniem, mocno meczace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni troche zmienilem nastawienie i nie lapia mnie juz te ataki :)

Ale odczuwam caly czas taki scisk w glowie i ten oddech jest caly czas ciezszy niz powinien byc... czy to moze minac po jakims czasie czy raczej bede musial wziac jakies uspokajacze na jakis czas typu xanax czy sertralina?

 

-- 04 mar 2013, 21:47 --

 

Wlasnie otrzymalem maila od swojego lekarza ILADS.

 

"...Najprawdopodobniej nie mamy już do czynienia ani z bartonellą ani chlamydiami, pozostaje do rozwiązania problem grzybicy i Pana psyche. Do rozwiązania obu tych spraw nie potrzebuje Pan mnie, tylko kogoś bliżej Pana, bo ja swoje leczenie u Pana zakonczyłem. Pozdrawiam. "

 

Wiec raczej nie mam juz bakterii tylko nerwice somatyczna... jesli oczywiscie taka nerwica moze dawac objawy 24 godziny na dobe takie jak scisk w glowie z roznym nasileniem i uczucie ciezkosci oddechu. Odczuwam je non stop tylko z roznym nasileniem, mocno meczace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy dalej mam cos dzialac czy poprostu olewac te objawy co mam ale sa dosc mocno dokuczliwe.

Caly czas scisk w glowie, a najbardziej w tylnej czesci, takie uczucie ciezkiego oddechu, ktore nawet na moment mnie w 100% nie opuszcza, choc nie jest tak mocne jak wczesniej.

Do tego pobolewanie miesni i stawow czasami.

 

Bralem ponad rok czasu duze dawki antybiotykow i przez ostatnie pol roku nic a nic one nie zmienily wiec tu chyba sensu nie ma... czy moze to byc az tak jesli chodzi o ludzka psychike, ze odczuwam te bole i ten oddech?

 

Wyniki tez wychodza poprawne.

Antybiotykow nie biore juz ponad 3 miesiace.

Rodzinna mowi mi, ze jest ok na pewno i zebym sie nie przejmowal, ze to moze byc napieciowe, a neurolog mnie badal i mowil, ze wyglada ok wszystko i mi proponowal cos na wyluzowanie ale na razie nie wzialem nic, jedynie jakies naturalne ale to raczej nic nie pomaga.

 

Serio nie wiem co mam dalej zrobic, czy to minie czy bedzie jeszcze gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×