Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

freya, TY jego a zapomniałaś o sobie?Ty sie w tym nie liczysz?on zawsze bedzie miał jakies problemy a tak naprawde nie chcesz od niego odejść i szukasz wymówek prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, TY jego a zapomniałaś o sobie?Ty sie w tym nie liczysz?on zawsze bedzie miał jakies problemy a tak naprawde nie chcesz od niego odejść i szukasz wymówek prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, było cięzko się uwolnic szczególnie w pierwszym przypadku, ale dałam rade, natomiast drugi przypadek był skrajny, gdybym nie podjęła natychmiastowej decyzji to pewnie bym juz nie żyła :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, było cięzko się uwolnic szczególnie w pierwszym przypadku, ale dałam rade, natomiast drugi przypadek był skrajny, gdybym nie podjęła natychmiastowej decyzji to pewnie bym juz nie żyła :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, może chcesz, a nie potrafisz? Może on robi sztuczki, które sprawiają, że tkwisz w tym i nie potrafisz odejśc?

 

Mnie zawsze moi byli powtarzali, gdy sie odgrażałam, ze i tak nie odejde bo nie dam rady, nie poradze sobie sama itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freya, może chcesz, a nie potrafisz? Może on robi sztuczki, które sprawiają, że tkwisz w tym i nie potrafisz odejśc?

 

Mnie zawsze moi byli powtarzali, gdy sie odgrażałam, ze i tak nie odejde bo nie dam rady, nie poradze sobie sama itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

 

Mnie zawsze moi byli powtarzali, gdy sie odgrażałam, ze i tak nie odejde bo nie dam rady, nie poradze sobie sama itp

 

skąd ja to znam...11 lat tego słuchałam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

 

Mnie zawsze moi byli powtarzali, gdy sie odgrażałam, ze i tak nie odejde bo nie dam rady, nie poradze sobie sama itp

 

skąd ja to znam...11 lat tego słuchałam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×